درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ضد اب و ضد افتاب

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب ضد سرقت سوپر لوکس ضد آفتاب و ضد آب مناسب مناطق جنوب و شمال کشور

طبق خواسته بازار و سلیقه مشتریان کلیه درب های سری pk  از سری مدل های جدید ساخت اتاک ترکیه به سفارش اتاک درب ایران تولید می گردد و این سری درب ضد سرقت مناسب مناظق شمالی و مناطق جنوبی کشور می باشد و جهت آب و هوای شرجی و بارانی به سفارش این شرکت تولید می گردد و جهت فروش در این مناطق تهیه شده است و طبق بررسی های ازمایشی بعمل امده توسط کارشناسان این شرکت این نوع درب ها حداقل 70% مانع جذب رطوبت و گرما می گردد.

ماده های به کار گرفته شده در رویه ها و طرح های این درب های با رویه های لامینت پی وی سی در طرح الترالام با ترکیب الومینیوم ساخته می گردد اتاک درب ایران مفتخر است که در ضد سرقت فوق با حفظ امنیت دارای بیشترین لایه محافظتی در برابر گرما و سرما و نور مستقیم خورشید را دارد.

روند ساخت این نوع محصولات به شکلی می باشد که در تولید و مونتاژ این سری از درب ها به جز لایه های اصلی محافظتی در ساخت ان ها از ماده های جهت بهینه کردن مقاومت درب در برابر افتاب مستقیم و اب باران دارند. ما اکیدا برای مناطق شمالی و جنوبی کشور این نوع درب هارو توصیه میکنیم و ما بعنوان تولید کننده و وارد کننده مستقیم این نوع درب ها بعنوان اولین شرکت پیشگام در این زمینه می باشیم.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn