تاثیر درب بر روی دکوراسیون داخلی

درب-ضد-سرقت-ارزان

درب-ضد-سرقت-ارزان


تاثیر درب ها بر زیبایی خانه 

همانطور که می دانید عوامل بسیاری در زیبا تر شدن یک محیط و زیبایی فضا داخلی ، موثر هستند ( داخلی و خارجی ) و انتخاب درست هر کدام از عوامل سبب بهتر دیده شدن فضا میشود . 

حال میخواهیم بپردازیم به تاثیر درب های داخلی و خارجی در زیبایی فضا

درب ها از اصلی ترین اجزای یک ساختمان میباشند که علاوه بر حفظ حریم و ایجاد امنیت در فضا ، از نظر زیبایی نیز بسیار تاثیر گذار هستند . 

از زمان های گذشته تا به امروزه انواع و اقسام درب ها در رنگ ها ومدل های مختلف تولید شده اند که هر کدام با توجه به سبک معماری بنا و رنگ بندی فضا برای زیبایی فضا مورد استفاده قرار گرفته اند اما در این میان نیز هستند.

کسانی که بدون در نظر گرفتن فضا و رنگ ها ، صرفا جهت حفظ امنیت و حریم ، درب هایی را در نمای خارجی و داخلی استفاده کرده اند که این موضوع نه تنها به بهتر دیده شدن فضا کمکی نکرده بلکه از زیبایی های فضا نیز کاسته است  .

به طور مثال استفاده کردن از درب های کلاسیک در فضای مدرن،  سبب ایجاد تناقض در فضا میشود . درواقع درب ها به تنهایی نمیتوانند سبب زیباترشدن فضا شوند اما اگر به درستی و با توجه به فضای مورد نظر انتخاب شوند زیبایی های فضا را چندبرابر میکنند . 

پس میتوان گفت که در انتخاب درب ها ( داخلی و خارجی ) علاوه بر کیفیت و امنیت ، باید بحث زیبایی شناسی را هم در نظر گرفت . 

حال میتوان به این موضوع اشاره کرد که شرکت آتاک درب ایران با تکیه بر پیشرفت های حوزه ی معماری همواره در حال دگرگونی محصولات خود بوده و به طور همزمان با ارتقا کیفیت سیستم ایمنی محصولات خود پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از کاربران و مصرف کنندگان درب های ضد سرقت و داخلی می باشد.

همچنین میتوان اشاره کرد که شرکت آتاک درب در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب های ضدسرقت مونتاژ ترک در ایران می باشد و به عنوان اولین شرکت در ایران توان تولید درب های ضد سرقت و ضد دیلم منطبق با استانداردهای مربوطه را دارد.

علاوه براین دید وسیع تیم طراحی آتاک درب ایران جهت انطباق با پیشرفت های حوزه ی معماری و دکوراسیون داخلی و زیبایی فضا در این مجموعه شرکت آتاک درب ایران را قادر ساخت تا بتواند در حوزه تامین سلیقه های متفاوت مصرف کنندگان و سازندگان محصولات متنوعی در دسته های کلاسیک و مدرن ارائه نماید و به طور پیوسته طراحی های خود را بهبود ببخشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *