تفاوت درب ضد سرقت ارزان با کیفیت و بی کیفیت در بازار

درب لابی بلوط

درب لابی بلوط


علت تفاوت قیمت درب های ضد سرقت در بازار چیست ؟!

تنها با یک بار جستجو کردن در سایت ها متوجه خواهید شد که انواع مختلف درب های ضدسرقت با قیمت های متفاوت در بازار موجود میباشد . حال به این موضوع میپردازیم که علت تفاوت قیمت درب های ضدسرقت چیست ؟!

عوامل موثر در قیمت گذاری و تفاوت قیمت درب های ضد سرقت شامل نوع درب ، ابعاد ، روکش درب ، جنس لولاها و چهارچوب هاست .

به طور مثال چهارچوب درب های چینی ابزار نخورده و تخت است اما چهارچوب درب های ضد سرقت ترک کاملا ابزار خورده هستند و این موضوع به خودی خود یکی از مهم ترین دلایل اختلاف قیمت درب های ترک و چینی است .

از طرفی لولاهای درب های ضد سرقت ترک از داخل کاملا دیده میشوند اما در درب های ضد سرقت چینی لولا ها پنهان هستند .

عامل تاثیر گذار دیگر در قیمت درب های ضد سرقت , ابعاد انهاست . هرچقدر ابعاد درب موردنظر از ابعاد استاندارد بیشتر باشه ، قیمت آن نیز به طبع بیشتر است .

اما مهم ترین دلایلی که باعث تفاوت قیمت درب های ضد سرقت خصوصا درب های آتاک درب می گردد چیست :

شرکت آتاک درب تنها تولید کننده درب های ضد دیلم با میانگین وزنی ۱۶۰ کیلوگرم در ایران است و سایز درب های بازار وزن میانگین ۶۰ کیلو گرم دارند.

همچنین ما از رویه ها ۴۸ میل چوب طبیعی بلوط آمریکایی و گردوی آمریکایی استفاده میکنیم که گران ترین و بهترین چوب در جهان می باشد.

کلیه درب های آتاک درب مجهز به سنسور و دزدگیر می باشند .

مورد سوم قفل های خاص آتاک درب می باشد که ضد تخریب و ضد دیلم و بدون مغزی می باشند که امکان سرقت را به صفر می رساند 

لذا پیشنهاد میکنیم قبل از خرید حتما با بازدید از نمایشگاه ها کیفیت هارا مقایسه نمایید.

۳-بعد از رویه های چوب روکش های گردو روکش های چوبی راش مطرح می شوند.روکش های راش به دلیل نوع ساختار و پره های چوبی که در مقاطع به صورت طولی به کار برده شده اند ، حس طبیعی و چهره ی زیبایی رو به بیننده منتقل می کند.چوب راش از سری چوب های نیمه سنگین حساب می شوند و معمولا درجه ۱ و ۲ آن ها برای تولید روکش استفاده می شوند و درجه ۳ آن ها برای تولید الوار به کار می روند.

بدین ترتیب با توجه به موارد ذکر شده آتاک درب ایران با تکیه بر پیشرفت های حوزه ی معماری همواره در حال دگرگونی محصولات خود بوده و به طور همزمان با ارتقا کیفیت سیستم ایمنی محصولات خود پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از کاربران و مصرف کنندگان درب های ضدسرقت و داخلی می باشد.

همچنین میتوان اشاره کرد که شرکت آتاک درب در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب های ضد سرقت مونتاژ ترک در ایران می باشد و به عنوان اولین شرکت در ایران توان تولید درب های ضد سرقت و ضد دیلم منطبق با استانداردهای مربوطه را دارد. علاوه براین دید وسیع تیم طراحی آتاک درب ایران جهت انطباق با پیشرفت های حوزه ی معماری و دکوراسیون داخلی در این مجموعه شرکت آتاک درب ایران را قادر ساخت تا بتواند در حوزه تامین سلیقه های متفاوت مصرف کنندگان و سازندگان محصولات متنوعی در دسته های کلاسیک و مدرن ارائه نماید و به طور پیوسته طراحی های خود را بهبود ببخشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *