چرا باید درب ضد سرقت بخریم ؟!

خرید درب ضد سرقت لوکس

خرید درب ضد سرقت لوکس


چرا درب ضد سرقت بخریم ؟!

همانطور که میدانید درب ها خصوصا خرید درب ضد سرقت لوکس یکی از اصلی ترین اجزای یک فضا میباشند و نقش به سزایی در فضا دارند .تمامی اجزای یک فضا در سبب ایجاد حس‌ آرامش و امنیت با یکدیگر در ارتباط مستقیم اند . هرچقدر در یک فضا احساس امنیت بیشتری داشته باشیم به همان نسبت آرامش روح و روان ما نیز بیشتر خواهد بود .

در خرید درب ضد سرقت لوکس و درب های داخلی و لابی موارد بسیاری وجود دارند که بی توجهی به آنها زیان های غیر قابل جبرانی را میتواند به همراه بیاورد .

از جمله مواردی که در خرید درب ها باید مد نظر داشته باشیم میزان ایمنی درب ها و میزان انتقال صدا در درب هاست .
میتوان گفت استفاده از درب های ضدسرقت و ایمن نه تنها سبب افزایش امنیت در فضا میشود بلکه احساس آرامش و امنیت روحی و روانی را در افراد ایجاد میکند .
از طرفی دیگر از ویژگی های درب های ضد سرقت عایق‌بودن نسبت به صدا و هواست .
همانطور که ضد سرقت بودن درب ها سبب ایجاد حس امنیت میشود عایق بودن آن نیز آرامش را در فضا پراکنده میکند .

ازین رو میتوان گفت شرکت آتاک درب با در نظر گرفتن امنیت و آرامش فضا و همچنین با بهره گیری از طراحی های روز دنیا و با بهترین کیفیت ، برترین تولید کننده درب ضد سرقت داخلی و لابی میباشد .

چرا می بایست در زمان خرید فقط به کیفیت توجه کرد آیا درب ارزان ضد سرقت وا قعی نیست ؟!؟
درب ضد سرقت واقعی می بایست حتما ضد دیلم و ضد برش باشد برای داشتن چنین فاکتورهای حداقل می بایست دارای وزن بالای ۱۵۰ کیلوگرم باشد در حالیکه عموم درب های بازار دارای وزن ۵۰ تا ۷۰ کیلوگرم می باشند در این میان تیم متخصصان شرکت آتاک درب کلیه درب های تولیدی خود را برا اساس استاندارد ضد دیلم و ضد برش واقعی عرضه می نماید از این رو این درب ها دارای وزنی با میانگین ۱۸۰ کیلوگرم می باشند.
چطور جلوی سرقت را درب های ضد سرقت آتاک درب گرفته ایم  ؟
جهت بالا بردن ایمنی و جلوگیری از سرقت ما سعی کرده ایم محصولی بسازیم تا سارقان نتواند با عملیات برش و دیلم وارد شوند همچنین کلیه قفل ها دارای محفظه می باشند و امکان تخریب مغزی وجود ندارد لذا خرید درب ضد سرقت لوکس اتاک را توصیه میکنیم .
کلیه درب های شرکت آتاک درب دارای دزدگیر صوتی با صوت بسیار بلند می باشد که در صورت ضربه به مغزی یا دیلم انداختن سریعا شروع به ایجاد سرو صدا می کند .
تیم فنی مهندسی آتاک درب همه روزه با افزایش دانش خود سعی در توسعه ی محصولات خود از لحاظ کیفی و فنی دارد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *