درب اتاقی چوبی آتاک درب چه ویژگی هایی دارد؟

درب اتاقی چوبی آتاک درب چه ویژگی هایی دارد؟

درب اتاقی چوبی

درب اتاقی چوبی

درب اتاقی چوبی آتاک درب چه ویژگی هایی دارد؟

درب اتاقی چوبی آتاک درب از ترکیب ۷۰ درصد چوب خالص و ۳۰ درصد MDF یلدیز ترکیه و همچنین ترکیب ۸۵ درصد چوب خالص و ۱۵ درصد MDF یلدیز ترکیه تولید میگردد.

درب های اتاقی و داخلی آتاک درب در دو سبک مدرن و کلاسیک تولید میگردد که بعضی از مدل های این درب ها قابلیت استفاده در پروژه های نئوکلاسیک را نیز دارد.

رنگ ترند درب اتاقی در بازار چیست ؟

سال۱۴۰۰ درب اتاقی مدرن مشکی مات یا ذغالی دودی مدرن آتاک درب در بازار این محصولات ترند شده است. و اکثر ویلاها یا ساختمان ها از رنگ پایه مشکی جهت درب های ورودی ، اتاقی و درب لابی استفاده میکنند.

شما میتوانید درب ذغالی را با کابیت مشکی مات یا مشکی ذغالی ست کنید. و فضای مدرن و ساده و شیک در ساختمان ایجاد کنید.

ویژگی های درب داخلی اتاقی مدرن چیست؟

درب اتاقی چوبی مدرن معمولا با طرح های سی ان سی کم توسط دستگاه سی ان سی ایجاد و در رنگ های ترند بازار و تولید میگردد . همچنین ما در مجموعه آتاک درب این امکان را داریم که بر اساس طرح و رنگ شما به سایز سفارشی شما تولید انجام دهیم.

ابعاد استاندارد درب اتاقی چوبی مدرن :

درب های داخلی آتاک درب در ابعاد استاندارد و ابعاد غیر استاندارد سفارش مشتری تولید میگردد . ابعا‌ استاندارد درب های اتاقی عرض بین ۹۰ تا ۱۰۰ و ارتفاع بین ۱۹۰ تا ۲۱۰ می باشد. ابعاد استاندارد درب های سرویس و حمام عرض بین ۷۰ تا ۹۰ و ارتفاع بین ۱۹۰ تا ۲۱۰ می باشد .

ابعاد غیر استاندارد تا چه سایزی توسط آتاک درب تولید میگردد؟

درب اتاقی چوبی غیر استاندارد قابلیت تولید تا ابعاد ۴ متر طبق سلیقه و سایز نقشه مشتری را دارد. ما در مجموعه آتاک درب شریطی را فراهم کرده ایم که طبق سایز و طرح شما درب داخلی برای شما طبق رنگ دلخواه شما تولید میتوانیم انجام دهیم .

ویژگی های درب اتاقی کلاسیک و نئوکلاسیک چیست؟

این نوع درب ها دارای قاب های منبت کاری شده می باشند. و معمولا روکش ها رگه دار بلوط یا گردوی آمریکایی توسط آتاک درب تولید میگردد. ابعاد همان ابعاد ذکر شده در درب های  مدرن می باشد. و قابلیت سفارش تا هر ابعادی را دارد فقط باید به این نکته توجه کنید که درب کلاسیک ابعاد خیلی بزرگ در بعضی مدل ها قشنگ نمیشود.

قطر چارچوب و اندازه قطر دیوار چقدر باید باشد؟

قطر چارچوب درب های اتاقی استاندارد بین ۱۱ تا ۱۴ سانتی متر می باشد و قابلیت تولید تا قطر ۳۰ سانتی متر بصورت سفارشی را دارد.

چارچوب کلیه درب های تولیدی آتاک درب بصورت یک تیکه ترکیب چوب و ام دی اف  می باشد.

نحوه نصب درب های اتاقی به چه صورت انجام می شود؟

نحوه نصب درب اتاقی چوبی بوسیله فوم تزریق می باشد. و بهترین راه جهت نصب تزریق فوم توسط کارشناسان نصب می باشد .که پس از سفارش در صورتی که درب های شما با چارچوب باشد با تزریق فوم توسط نصاب های آتاک درب نصب خواهد شد.

همچنین کلیه درب های آتاک درب قابلیت تولید بدون چارچوب با روکوب یا بدون روکوب فقط لنگه را نیز دارد.

چه زمانی اقدام به سفارش درب اتاقی کنیم؟

بهترین زمان سفارش پس از آماده شدن کف سازی واحد می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از راهنمایی های کارشناسان ما میتوانید همه روز از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر با شما تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۴۹۷۳۳۶۰

۰۹۱۹۳۹۷۲۴۳۴

لوکس و با کیفیت – آتاک درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − یک =