درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت مدرن

درب ضد سرقت مدرن

درب ضد سرقت

آتاک درب ایران (درب لابی ، درب ضد سرقت ) در سال ۱۳۸۶در زمینه واردات و تولید انواع درب ضد سرقت ترک و درب ضد دیلم لوکس با ۱۵ سال گارانتی فعالیت می کند. ما در ابتدا و در زمان شروع فعالیت خود با انتخاب مسیر و هدف مشخص کردیم که فقط درب های لوکس و با کیفیت تولید خواهیم کرد.

تمرکز بر کیفیت

سال هاست با تمرکز بر کیفیت محصولات فقط در زمینه تولید درب ضد سرقت ترک لوکس فعالیت میکنیم. تیم متخصصین آتاک درب تمام ذهنیت خود را برا اساس تولید لوکس ایرانی متمرکز کرده است. و مدت دو سال است که توانسته ایم اولین درب ضد دیلم را در ایران و جهان تولید نماییم.

درب ضد دیلم لوکس

با بررسی های کارشناسان ما حتی در سایر کشورهای دنیا و از جمله ترکیه تا کنون هیچ شرکتی موفق به تولید درب ضد سرقت و ضد دیلم نشده است. و این آتاک درب بوده است که توانسته است با تکیه بر دانش فنی کارشناسان بومی خود با ارتقا سطح کیفی محصولات به این مهم دست یابد. و کلیه محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند .

درب اتاقی

درب های اتاقی آتاک درب در دو تیپ تولید میگردد که تیپ یک در واقع ترکیب چوب خالص و ام دی اف می باشد.و تیپ دوم تمام چوب خالص با رنگ پلی اورتان گنج ساخت ترکیه رنگ آمیزی می گردد.

درب لابی

درب های لابی آتاک در عرض و طول سفارشی مطابق با سایز مشتری تولید می گردد. این نوع درب ها مناسب حهت ورودی اصلی ساختمان ها از کوچه و ورودی اصلی ویلا ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − نه =