درب ضد سرقت سفید مناسب کدام دکور است ؟

درب ضد سرقت سفید مناسب کدام دکور است ؟

درب-ضد-سرقت-سفید

درب-ضد-سرقت-سفید

درب ضد سرقت سفید یکی از کلیدی ترین اجزای کاربردی و تزیینی در دکوراسیون داخلی هر خانه ای به حساب می آیند. سطحی که درب از سطح دیوار می گیرد، مقیاس قابل توجه ای دارد و برای همین، انتخاب طرح و رنگ آن بر روی طراحی داخلی و دکوراسیون تاثیر زیادی خواهد گذاشت . 

روانشناسی رنگ سفید و کاربرد آن در دکوراسیون

رنگ سفید، مخالف سیاهی و تاریکی است. رنگ سفید رنگی مثبت، نورانی و مهیج محسوب می شود و القاء کننده آرامش، صفا و آسایش است. رنگ سفید تکانه های احساسی و ناامیدی را تسکین می دهد و کمک می کند تا احساسات، افکار و روح شما را پاک سازد. این رنگ با سردی و تمیزی همراه می شود، چرا که رنگ برف می باشد.

درب ضدسرقت سفید

درب ضد سرقت سفید از آن دسته رنگ هاست که تقریبا بین همه محبوبیت دارد. این رنگ با تعداد طرفدارانی که دارد، یک رنگ بی رقیب محسوب می شود. سفید یک رنگ خنثی به شمار آمده و به عنوان پر طرفدارترین رنگ در طراحی دکوراسیون شناخته می شود. کاربرد این رنگ به عنوان پس زمینه به حدی زیاد است که می توان گفت با کمتر فضایی مواجه شده ایم که حداقل یک دیوار سفید نداشته باشد. بنابراین اگر به دنبال طراحی یک دکوراسیون ساده و در عین حال شیک هستید، سفید را به شما پیشنهاد می کنیم. این رنگ با عنوان دوست مینیمالیست ها نیز شناخته می شود و نمونه بارزی در وصف زیبایی در سادگی محسوب می شود. یک دکوراسیون ساده و زیبا، همیشه خاص بودن خود را حفظ خواهد کرد و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.

قدرت سفید را به عنوان یک رنگ کمکی دست کم نگیرید. رنگ سفید، یک تابلوی نقاشی خالی است که هنرمندی باسلیقه می تواند آن را به بهترین حالت نقاشی کند. ترکیب سایه های صورتی، آبی، سبز، زرد یا مقداری رنگ نارنجی با سفید، زیبایی آرامش بخشی در خانه شما ایجاد می کند.

به کار بردن مبلمان سفید در خانه و یا کلا دکوراسیون داخلی به رنگ سفید این آزادی عمل را به ما می دهد که بتوانیم هر رنگ دلخواهی را در کنارش قرار بدهیم. درب ضد سرقت سفید با همه رنگ ها قابل ترکیب است. سفید را می توانید به راحتی با هر رنگی ست کنید. حتی می توانید از چند رنگ با طیف متفاوت در کنار سفید استفاده کرده و به کمک این رنگ خنثی هم نشینی آن ها را تثبیت نمایید. رنگ های مختلف در ترکیب با سفید جلوه بیشتری پیدا کرده و به شاخصه منزل شما تبدیل می شوند. بهتر است در انتخاب رنگ های هم نشین با سفید، کنتراست را مد نظر قرار دهید تا از بی روح شدن فضا جلوگیری شود.

سفید رنگی است که می تواند برای مدت بسیار طولانی، مهمان دکوراسیون خانه شما باشد. این رنگ چشم را نمی زند و همیشه شیک و برازنده است

1 Comment

  1. موسوی گفت:

    عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 5 =