تجربه نشان می دهد که ساختمان های نوساز امروی و بناهای قدیمی بیشتر تمایل پیدا کرده اند به خرید درب لابی با تکنولوژی جدید ساخت درب ضدسرقت یعنی اینکه بیشتر تمایل دارند در عین حال با حفظ زیبایی چوب از ایمنی نیز برخوردار شوند .

یکی از خدماتی که درب ضد سرقت آتاک ارائه می دهد ساخت درب لابی با استفاده از تکنولوژی های جدید با زیر ساخت داخلی درب فلزی است. در نظر گرفتن معیارهای اولیه برای درب با توجه به شرایط محیطی و طرح کلی بنا و معماری طرح ساختمان باعث میشود بتوانید در زمان انتخاب و خرید ، در سفارش خود را بر اساس نوع معماری و دکوراسیون ساختمان و یا ویلای خود انتخاب بهتری داشته باشید

امروز در ویلاهای کلاسیک و مدرن با توجه به اهمیت امنیت علاوه بر زیبایی ظاهر درب ضد سرقت بودن نیز در نظر گرفته می شود دقت داشته باشید استفاده از شیشه های سکوریت و همچنین حفظ بین شیشه ها از اصول اولیه ساخت می باشد که آتاک درب با رعایت کلیه موارد دربی زیبا و ایمن برای شما تولید و نصب می کند.

امروزه تولید درب لابی با استفاده از تکنولوژی جدید ترکیب چوب و فولاد ، بت شیشه های سکوریت ۲۰ میل صورت می پذیرد. تکنولوژهای جدید باعث می شود که ساختمان و ویلاها در مقابل باد و رطوبت و باران محافظت بیستری داشته باشند و همچنین ضد دیلم بودن این نوع درب ها نیز باعث می شود علاوه بر مقاومت دربرابر شرایط جوی در برابر نفوذ سارقان نیز مقاوم باشند

درب ضدسرقت آتاک درب  با استفاده از کادر مجرب و متخصصین حوزه مکانیک با استفاده از تکنولوژهای جدید این امکان را فراهم آورده است که بتواند برای مشتریان خود در حوزه های مختلف ساختمان طرح مورد نظر را پیاده سازی نماید.

در تولید درب لابی ، ورودی اصلی ساختمان ، ویلا  مسائل فنی بیشماری دخیل هستند که یکی از مهترین آنها که استانداردهای ایمنی بین المللی پیشنهاد می کند این است که درب ضد سرقت لابی باید بگونه ای باشد که بتواند علاوه بر جذابیت ظاهری مورد انتظار مشتری ، ایمنی و محکم بودن خود را نیز داشته باشد

توصیه میکنیم در زمانی که میخواهید اقدامی جهت خرید بکنید ابتدا با مشاوران آتاک درب مذاکره کنید و سپس با دردست داشتن عکس طرح نما و ساختمان خود به نمایشگاه مرکزی این شرکت مراجعه نمایید، همچنین بهتر است نسبت به بودجه تعیین شده جهت خرید درب وارد مذاکره شوید با کارشناسان ما بتوانند بهتر شما را راهنمایی بکنند.

بطور کلی می توان گفت که در نظر گرفتن معیارهای اولیه درب ضد سرقت لابی مورد نظر و ساخت و نصب درب لابی با استفاده از تکنولوژی جدید دارای فواید زیر است:

  • باعث انتخاب بهتر و با آگاهی اولیه می گردد و  نمای ساختمان را به طرح درب نزدیک میکند که باعث جذایت و اصولی بودن ساخت می شود.
  • ایمن بودن درب لابی را به همراه خواهد داشت و در زمان فروش ساختمان نیز از نکات بسیار مهم برای مشتریان می باشد
  • باعث تفکیک بین درب ضد سرقت کلاسیک و مدرن می گردد .
  • درب لابی با اصول اولیه ضد سرقت تولید خواهد شد و همچنین رویه درب با استفاده از جوب بلوط ،گردو و یا راش طبیعی تولید می شود که باعث مقاومت بیشتر در محیط بیرونی در مقابل آفتاب شدید و باران خواهد بود.
  • همچنین شما می توانید با توجه به رنگ یراق آلات داخلی استفاده شده رنگ دستگیره و یراق درب را انتخاب نمایید.
  • تکنولوژی های جدید دارای این امکان هستند که شما بتوانید کنترل بیشتری روی رنگهای درب لابی داشته باشید و در نتیجه بتوانید ساختمان زیبایی بسازید که مشتری پسند باشد