ضد دیلم – درب ضد سرقت اتاک درب

درب ضد سرقت ضد دیلم دارای ویژگی های خاصی می باشد که با تلاش شبانه روزی مهندسان آتاک درب در جهت بهبود ایمنی درب ها ساخته و تولید شده است و میتوان آن را بصورت زیر تعریف نمود :

درب ضد سرقت ضد دیلم ( درب ایمنی) به معنای آن است که با استفاده از علم روز دینا و مستحکم کردن ساختار درب جلوی ورود سارقان گرفته شود در واقع راه های نفوذ از طریق دیلم و کج شدن لنگه درب گرفته شود.

درب ضد سرقت ضد دیلم را میتوان در سایزهای مختلف بنا بر سفارش مشتری تولید کرد این فرایند بعنوان مهم ترین عامل در جلوگیری از نفوذ به منزل با استفاده از اهرم فشار می پردازد

درب ضد سرقت ضد دیلم تعریف ساده ایی نیست بدین معنی که اینگونه نیست که به راحتی هر دربی را بتوان ضد دیلم کرد چرا که برای اضافه کردن این آیتم به درب های ضد سرقت مستلزم رعایت یکسری الزمات فنی و تست های فنی می باشد لذا جهت ضد دیلم کردن درب می بایست کل درب قبلی شما تعویض گردد .

بهترین درب ضد سرقت از نوع ضد دیلم یکی از فعالیت هایی است که توسط آتاک درب ضد سرقت انجام می گردد.

بیش از ۵۰ عدد تیکه متفاوت برای ضد دیلم کردن ساختار درب بکار می رود لذا مشتریان پیش از خرید می بایست اطلاعات لازم در مورد درب ضد سرقت ضد دیلم کسب نمایند تا در زمان خرید بتوانند با اطلاعات بیتشری تصمیم بهتری بگیرند .

ابتدای شروع درب ضد سرقت

در اوایل سال ۱۹۸۸ اولین تولید کننده درب ایمنی شروع به فعالیت کرد. اما به دلیل مشکلات موجود در این صنعت علاوه بر تولید انبوه توسط کارخانجات با سابقه، تولید زیر پله ها نیز افزایش یافته است.  به ویژه اینکه تولید زیر پله ها خطر بزرگی برای مصرف کننده محسوب می شود زیرا نام این محصول درب ضد سرقت فلزی است اما چیزی به نام فولاد وجود ندارد.

چگونه آنها این کار را می کنند؟

داخل درب خالی می باشد و  کف را در وسط قرار داده و قفل را در قسمت جلویی قفل می کند.  آنها پوشش های آماده را روی آن می چسبانند و آن را به عنوان درب های فلزی می فروشند.

فولاد کجاست؟

در تولیدات زیر پله ایی فولادی وجود ندارد.  از ورق به عنوان فولاد استفاده می شود در واقع این نوع درب ها هیچگونه استحکامی ندارند.

چگونه تفاوت را بیان کنیم؟

او باید بداند وقتی به در نگاه و درب را باز و بسته  می کنید .به راحتی می توانید صدای لرزش قفل را حتی در هنگام ضرب و شتم درب با دست بشنوید.

بنابراین پس درب ضد سرقت شما چیست؟

ما قفل های فولادی را بین دو ورق در درب فولادی خود قرار می دهیم.  منظورم این است که ، حتی اگر دزد یکی را سوراخ کند ، از طرف دیگر مستحکم شده است .  زره های فولادی را در جایی قرار می دهیم که نتواند برش دهد.  احتمال حفاری وجود ندارد.  علاوه بر این ، بخشی از قفل از جنس استیل است.  ضخامت هم  در حالی که وزن درهای ما تا ۲۱۰ کیلو است ، وزن بسیاری از درها که تحت عنوان درب های فلزی فروخته می شوند ۳۰-۷۵ کیلو است.

ما همچنین تغییر ایجاد کردیم ، قفل های ویژه ای را که از طریق مهندسین خود به دست می آوریم روی درهایی که تولید می کنیم قرار می دهیم تا ضریب ایمنی درب را افزایش دهیم.

ما فقط روی درب ضد سرقت کار نمی کنیم.  درهای اتاق داخلی تمام چوب و درب لابی مدرن از جمله محصولات ما هستند.  فقط می توانید آن را درب بنامید.  هنگامی که تولید و واردات درب ضد سرقت را شروع کردیم فقط سعی کردیم تحت هر شرایطی روی کیفیت کار کنیم  به عنوان یک شرکت تازه تاسیس ، آنها ما را بی تجربه دیدند.  بعد از ۶ ماه ، متوجه شدیم که بالاتر از حد انتظار عمل می کنیم و با یک شرکت بزرگ ترکیه ای قرارداد بستیم.  نمونه کارها مشتری ما بسیار بزرگ است ، ما بیش از ۱۰ هزار مشتری خرده فروشی و بیش از ۶۰ شرکت ساختمانی داریم که به طور مداوم کار می کنیم.  این دلیل دیگری برای استفاده ما از این نمونه کارها در سایر موارد است.  با این حال،  تمرکز روی یک موضوع (کیفیت محصولات درب ایمنی آتاک درب ) تنها موفقیت ما را افزایش می دهد

درب ضد دیلم

ضمانت خدمات درب ضد سرقت بسیار مهم است:

اگر به دنبال خدمات فروش ، نصب و خدمات پس از فروش می باشید ، بسیار مهم است.  محصولی که می فروشیم دارای ۱۵ سال ضمانت میباشد.  با این حال ، دادن تضمین خدمات به عنوان یک شرکت کار ساده ای نیست.  ما این تجارت را ۷ سال پیش شروع کردیم و بسیار خوشایند است که مشتریان اول ما را پیدا کنند ، مرجع خود را به ما نشان دهند و دوباره از ما محصولات خریداری کنند.  به همین ترتیب ، اگر از منظر مشتری ما نگاه کنید ، پیدا کردن شرکت از ۷ سال پیش ، ارائه خدمات محصول باید برای آنها لذت بخش باشد.  ما برای تأمین همه اینها قصد نداشتیم به منطقه دیگری برویم.  بسیاری از شرکت ها بودند که می خواستند از نمونه کارها و تجربیات ما از بخش های موازی به ویژه برای ما بهره بگیرند ، اما ما مجبور شدیم از همه آنها امتناع ورزیم.  من فکر می کنم تخصص در یک شاخه همیشه کارآمدتر است. در واقع، ما تنها شرکتی هستیم که در زمینه درب ضد سرقت ضد دیلم فعالیت میکنیم.

اهداف درب ضد سرقت

برای اینکه بتوانیم در جهت تکریم ارباب رجوع بعنوان مشتری همیشه پیش قدم باشیم یکسری اهداف اولیه تنظیم کرده بودیم که در زیر به برخی از این اهداف اشاره شده است

رضایت مشتری

افزایش ایمنی درب ها

افزایش کیفیت محصولات

افزایش سهم بازار

صادرات محصولات درب ضد سرقت

ضد دیلم کردن کلیه درب ها

همکاری با موسسات علمی و دانشگاهی

تاسیس دانشگاه فنی درب ضد سرقت

طراحی های به روز درب ها

تولید درب لابی

تولید درب داخلی تمام چوب

راه اندازی سیستم مکاتبات آن لاین با مشتری

خدمت به کشور

درب ضد سرقت ( ضد اسید) آتاک درب

ما در محصولات خود از لحاظ فنی به گونه ایی عمل کرده ایم که جلوی ورود سارقان با استفاده از ریختن اسید در مغزی قفل ها گرفته شود و با ایجاد تغییرات پایه ایی و مهندسی شده به این مهم دست یافته ایم .آتاک درب خود را متعهد می داند که در راستای حفاظت از ایمنی منازل با استفاده از متخصصین خود