فرآیند خرید درب ضد سرقت – آتاک درب

فرآیند خرید درب ضد سرقت آتاک درب

اتاک درب برای خرید درب ضد سرقت یک نوع مقایسه خرید است. این فرآیند حاصل بهترین تجربیات متخصصین درب ضد سرقت اتاک درب در زمینه تعویض درب ایمنی قدیمی(درب ضد سرقت) می باشد. مراحل مختلف فرآیند درب ضد سرقت توسط آتاک درب در قسمت زیر آورده شده است:

خرید درب ضد سرقت

بررسی محل نصب درب

در مرحله اول اتاک درب  با استفاده از آخرین متدد روز دنیا و  بکارگیری ابزارهای دقیق و بروز شده ابتدا به بررسی محل نصب درب ضد سرقت در ساختمان های قدیمی و نوساز میکند  که ساختمان مورد نظر جهت نصب درب آیا استانداردهای لازم را دارد یا خیر و اینکه درب ضد سرقت سایز استاندارد می بایست نصب گردد و یا می بایست چارچوب سفارشی طبق سایز مشتری تولید گردد  و همچنین در ساختمان های نوساز راهنمایی های لازم جهت فریم گذاری از طرف نصاب های آتاک درب ارايه می گردد پس از آن فرم کارشناسی شده مشتری به شرکت توسط کارشناس مربوطه ارسال می گردد و کارشناسان فروش دفتر مرکزی آتاک درب اقدام به تهیه لیست کار می نمایند بطور مثال بیش از ۴ نوع چارچوب درب ضد سرقت قابلیت نصب در محل های مختلف رادارد ک هبا توجه به کارشناسی انجام شده در فرم مونتاژ نوشته شده و جهت طی مراحل به واحد فنی کارخانه آتاک درب ارسال می گردد . شایان ذکر است قبل از این مرحله مشتری باید اقدام به سفارش خرید درب کرده باشد ، تا درب ضد سرقت خریداری شده پس از طی مراحل جهت نصب به درب مشتری ارسال گردد.

روز نصب و ارسال کالا

در مرحله بعد درب ضد سرقت آتاک جهت نصب رتبه وب سایت لیستی از کلیه ملزومات مورد نیاز  را که برای نصب لازم می باشد تهیه و توسط فرم های مربوطه با هماهنگی با مشتری اقدام به ارسال درب جهت نصب می نماید  ، این لیست شامل مصالح لازم جهت نصب درب ضد سرقت ، یراق الات مورد نیاز می باشد.

جهت نصب درب پس از حضور نصاب و ارسال درب در محل در صورتی که ساختمان قدیمی باشد منطور اینکه نوساز نباشد طبق فرم کارشناسی اولیه که به اطلاع مشتری نیز رسانده شده است اقدام به برش چارچوب قدیمی بدون تخریب جهت جاگذاری درب ضد سرقت خواهد شد پس از ان چارچوب درب جدید ابتدا توسط جوشکار جوش داده می شود تا در موقع بتن ریزی تکان نخورد ، بعد از ان که جوش داده شد نوبت به بتن ریزی می رسد ک هبا استفاده از محفظه موجود در چارچوب جهت بتن ریزی اقدام می گردد ، حالا نوبت به سفید کاری کشیدن گچ بعد از خشک شدن بتن می رسد در مرحله نهایی نیز پس از تمیز کردن محل مشتری و بردن زباله ها نصاب ها اقدام به ریگلاژ و تحویل کلید درب ضد سرقت می نمایند.

تحویل کارت گارانتی

بعد از اینکه کارها و نصب تمام شد نوبت به تحویل کارت گارانتی درب نصب شده می شود ، و نصاب ها با تحویل کلید و کارت و کسب رضایت کامل مشتری محل را ترک می نمایند اما خدمات درب ضد سرقت اتاک درب همیشه پابرجا خواهد ماند همچنین در صورت رضایت مشتری فرم رضایت توسط مشتری پر خواهد شد و به نصاب ها تحویل داده خواهد شد .