قفل های هوشمند آلارم دار

قفل های هوشمند آلارم دار نصب شده روی درب های ضد سرقت آتاک درب

به تازگی شرکت آتاک درب به محصولات تولیدی خود یکسری قفل های هوشمتد اضافه کرده است که این قفل ها به این صورت است که زمانی شما درب منزل خود را قفل می کنید آلارم داخل قفل بصورت خودکار فعال می گردد و در صورتی که هر گونه ضربه ایی از طریق دیلم و یا هر وسیله ایی توسط سارقان به درب وارد شود آلارم شروع به زدن می کند و باعث فرار دادن دز دها می شود این سری از قفل ها در دو نوع هوشمند کاله ترکیه و د سی ترکیه و هووک ترکیه بر روی تمام درب های ما قابلیت نصب را دارند.

وجود درب های ضد سرقت این اطمینان را به افراد می دهد که با خیالی راحت و آسوده درب منزل خود را قفل کرده و از ساختمان خارج شوند. اگر به فکر حفاظت از منزل و محل کار خود هستید توصیه می شود با اندک هزینه ی دغدغه ی حفاظت را از بین ببرید و با وجود چنین درب های دیگر نگرانی در این خصوص نداشته باشید. در بازار کشور ایران نمونه بسیار زیادی از درب های ضد سرقت وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند.

یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از درب های ضد سرقت کاهش میزان سرقت است که البته به نوع انتخاب شما نیز بستگی دارد و بسیار حائز اهمیت خواهد بود. زمانی که در حال خرید از مرکز فروش درب ضد سرقت هستید به نیازهای خود دقت کنید مثلا می خواهید این درب را برای منزل یا ساختمان مسکونی انتخاب کنید یا اینکه در اداره ها و کارخانجات قرار است بکار گرفته شود چون قطعا برای محیط های این چنینی درب باید دارای مقاومت و امنیت بیش تری باشد و نسبت به درب منازل نیز از ورق های فولادی ضخیم تری در ساخت آن استفاده شده باشد. ساختار درب ها نیز برای مکان های مختلف با یکدیگر فرق می کند و متناسب با محلی که قرار است درب استفاده شود باید از ویژگی های زیر بهره مند باشد:

  • عایق صوتی
  • عایق رطوبت
  • عایق حرارت
  • ضد اسید و ….

اگر از افرادی هستید که مشکل پسند هستید و سلیقه ی خاصی نیز داشته اید اصلا جای نگرانی نیست چون با مراجعه به مرکز فروش درب ضد سرقت با مدل ها و طرح های متنوعی از دربهای ضد سرقت روبرو می شوید که می توانید از میان انبوه طرح ها با سلیقه ی خود انتخاب کنید. در طراحی این درب ها زیبایی خاصی وجود دارد که در کنار امنیت فوق العادیشان منجر به زیبایی فضای مورد نظر نیز می شوند. مشتری از این نظر نیز نگرانی را نخواهد داشت.

متاسفانه شرایط به گونه ی شده است که یک مرجع کامل و دقیقی در اختیار عموم قرار نمی گیرد تا اطلاعاتی را در حوزه درب های ضد سرقت در اختیارشان بگذارد و متاسفانه بسیاری از این شرکت از فرصت ناآگاهی مردم استفاده می کنند و درب های را تولید می کنند که از نظر شکل و شمایل به درب ضد سرقت شبیه اند و آنها را در قالب درب ضد سرقت و حتی با قیمت های گرانی به فروش می رسانند. این درب ها علاوه بر اینکه اصلا استانداردهای لازم را ندارند بلکه از لحاظ ایمنی نیز خیلی معمولی هستند و امکانات یک درب ضد سرقت را نیز نداشته اند. مثلا در بین دو رویه درب هیچ نوع ورق فلزی استفاده نگردیده که بدون مهارت و چشمی نمی توان به این موضوع پی برد.