قیمت درب ضد سرقت ، معرفی مدل های جدید ترک

قیمت درب ضد سرقت ، معرفی مدل های جدید ترک

قیمت درب ضد سرقت

تولید و فروش دربهای ضد سرقت بخاطر ایمنی بالا چند سالی است که در ایران بازار خوبی پیدا نموده و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این دربها در مدل ها و کیفیت های مختلف ساخته می شود. در کنار تولید این دربهای ضد سرقت در داخل کشور نوع وارداتی آن نیز وجود دارد که بیشترین واردات درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه بوده و در برند های مختلف به بازار عرضه می گردند. در ادامه و در مقاله پیش رو در مورد درب های ضد سرقت ساخت ترکیه و قیمت درب ضد سرقت توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

درب ضد سرقت ترک

فروش دربهای ضد سرقت ترکی تا سالهای گذشته در ایران رونق بسیاری داشت. اما با توجه به بالا رفتن قیمت ارز و افزایش قیمت درب های وارداتی از ترکیه خرید و فروش این گونه دربها کاهش شدیدی داشت. این روزها درب های ضد سرقت ساخت ترکیه بعنوان کالاهای لوکس شناخته شدند. ورود آن ممنوع شده است. در نتیجه خرید این درب ها (ساخت ترکیه ) تقریبا غیر ممکن می باشد و نمی توان به ادعای فروشندگان در این زمینه اعتماد نمود. البته با توجه به پیشرفت تکنولوژی ساخت دربهای ضد سرقت در داخل کشور نیز چندین سال است که شروع گردیده. تولید کنندگان داخلی نیز اقدام به تولید درب های مقاوم در برابر سرقت با ساختار های مشابه نموده اند. قیمت درب ضد سرقت به مولفه های بسیاری بستگی دارد.

درب ضد سرقت ترک اصل

درب های ضد سرقت ترکی به درب هایی گفته می شود که از ترکیه وارد می گردد و در بازار ایران به نام درب های ترک اصل و درب های ترک مونتاژ ایران نام برده می شود. البته بایستی این نکته را متذکر شویم که درب ضد سرقت ترک مونتاژ نداریم و این را می توان نوعی شیطنت داخلی نامید. چرا که اجزاء این درب ها را می توان از ترکیه یا از هر کشور دیگری وارد کرد. این به معنای مونتاژ نمی باشد. درست است که ترکیه در زمینه ساخت درب های ضد سرقت از ایران پیشرفته تر است و شرکت های تولیدی داخل پیشرفت بسیار زیادی در این زمینه داشته اند. در هر صورت قیمت کف درب های مونتاژ ترک همراه با روکوب و پشت کوب بالاتر از درب ضد سرقت ترک اصل می باشد.

چگونگی شناخت درب ضد سرقت ترکیه ای و قیمت آن

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که در این بازار چگونه درب ضد سرقت ترک اصل را بشناسیم. در پاسخ بایستی گفت اگر ده سال قبل بود به راحتی این مسئله قابل تشخیص بود. نوع متریال، بسته بندی و یراق آلات استفاده شده در درب های ساخت ترکیه متفاوت و با دربهای داخلی فرق بسیاری داشتند. ولی در حال حاضر که تکنولوژی ساخت این درب ها پیشرفت نموده پاسخ به این سوال واقعا دشوار می باشد.

البته با همه این مسائل تفاوت هایی بین درب های تولید کشور ترکیه و ایران وجود دارد. اختلاف هایی در استراکچر درب ضد سرقت (ساختار) درب ضدسرقت ایرانی و ترک وجود دارد و به جرات می توان گفت که این تفاوت هم خیلی در کیفیت نهایی موثر نمی باشد. البته بایستی این نکته را نیز در نظر بگیریم که در این بازه زمانی به جهت مسائل مختلفی از جمله قیمت بالای ارز و مشکلات عدیده در واردات کالا از جمله هزینه هنگفت ترخیص عملا درب های ضد سرقت ترک از قیمت بسیار بالایی برخوردار بوده است. برای مصرف کنندگان داخلی مقرون به صرفه نمی باشد.

قیمت درب ضد سرقت آتاک درب

قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت به مولفه های بسیار زیادی بستگی دارد. یکی از این موارد مشخصات فنی درب های ضد سرقت است.  درب های ضد سرقت ترک چهار لولا دارند که قابلیت تنظیم دارند. بر روی این درب ها چشمی نصب شده و علاوه بر دستگیره های زیبایی که دارند دارای قفل شب بند نیز هستند. به خاطر امنیت بالا سیستم قفل درب های ضد سرقت  ترکیه این گونه است که با چرخش کلید در قفل هشت زبانه به صورت هم زمان و از دو جهت مختلف وارد چهارچوب درب می شوند.

یکی دیگر از مولفه های تاثیر گذار بر قیمت درب ضد سرقت گارانتی محصول است. این مولفه دارای اهمیت زیادی می باشد. در نهایت باید ببینید که از چه برندی محصول را تهیه می کنید. چرا که برند هم اثر بسیار زیادی بر قیمت دارد. در عین حال مدل درب ضد سرقت و طرح آن نیز در قیمت تاثیر دارد.

سخن آخر

در این مقاله ما به بررسی قیمت درب ضد سرقت پرداختیم. اما نکته آخر اینکه مشخصات فنی دیگری هم درب های ضد سرقت دارند که بسته به اندازه و نوع و مدل آن متفاوت می باشد که ما فقط به عنوان نمونه چند تا از خصوصیات این درب ها را گفتیم. البته در همین راستا بایستی بگوئیم که امروزه شرکت ها و تولید کنندگان داخلی زیادی اقدام به تولید درب های ضد سرقت و درب لابی می کنند که با کمی تحقیق می توانید از تولید کنندگان داخل کشور نیز این درب ها را باقیمتی مناسب تر تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =