درب ضد سرقت

از جمله اصلی ترین مزیت های که می توانیم در خصوص درب های ضد سرقت نام ببریم میزان مستحکم بودن این گونه درب ها می باشد که در برابر وقوع حوادثی همچون اتش سوزی، زلزله بسیار مقاوم می باشند و همچنین سبب می شوند که محیط مورد نظر (منزل مسکونی، محیط های کاری و….) از ورود سارقان در امان باشد. به دلیل وجود پشم سنگ نسوز ، درب های ضد سرقت به عنوان ضد حریق نیز می باشند. درب های ضد سرقت مزیت های بی شماری را برای استفاده کنندگان به همراه خواهند داشت و در برابر فشار و برش نیز مقاومت خوبی از خود نشان میدهند و در برابر آتش نیز عایق حرارتی محسوب می شوند.

درب ضد سرقتاین امکان را دارند که مجهز به انواع مختلف قفل های ضد سرقت باشند. استفاده از هر کدام از این قفل ها میزان امنیت متفاوتی را به همراه داشته است. قفل ها را می توان در میان اجزا درب ضد سرقت به عنوان مهم ترین و اصلی ترین به شمار بیاوریم که در زمان خرید درب های ضد سرقت حتما باید به قفل آن ها توجه ویژه ی داشته باشید چون بهترین درب های ضد سرقت و مرغوب ترین ها حتی اگر از جنس فولاد نفوذناپذیر هم باشند و بر اساس استانداردهای جهانی طراحی و تولید شده باشند بدون نصب قفل ضد سرقت با درب های قدیمی و چوبی هیچ فرقی نخواهند داشت. اصلی ترین هدف استفاده از درب های ضد سرقت بالا بردن میزان امنیت در محیط است.

در لایه های میانی این درب ها مواد ویژه ی تزریق می گردد که شبکه ی بسیار مستحکم و مقاومت را ایجاد می نماید و این درب ها را در برابر مواردی چون اسید ، رطوبت و… عایق کرده و ضد برش و ضد مته نیز می باشند.

همانطور که اشاره کرده ایم درب ضد سرقت ترکمزیت زیادی دارند و از جمله مهم ترین مزیتهای درب های ضد سرقت عایق بودن در برابر سرما و گرما، رطوبت و مقاومت حداکثری به رنگ پلی استر می باشد.

 

شرکت آتاک درب

یکی از شرکت های معتبر و مشهوریست که در زمینه تولید انواع درب های سرقت و واردات بهترین درب های ضد سرقت ترک در حال فعالیت می باشد و از سال ۱۳۸۶ وارد این عرصه شده است. محصولات این شرکت تماما دارای استانداردهای جهانی بوده و توانسته است در میان شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت لوکس به عنوان رتبه اول شناخته شود.

مشتریان عزیز می توانند محصولات خود را از شرکت آتاک درب از جمله درب لابیخریداری کنند که علاوه بر داشتن ۱۵ سال گارانتی بلکه از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوند. شرکت آتاک درب برای شهرستانی های عزیز نیز ارسال به شهرهای مختلف را ارائه می کند تا هر عزیزی در سراسر ایران بتواند از این محصولات باکیفیت استفاده نماید.

برای ارتباط با شرکت می توانید با شماره های زیر در تماس باشید :

۰۹۱۲۳۱۲۴۶۶۵

۴۴۹۷۳۳۶۰- ۰۲۱