نکات ایمنی جلوگیری از سرقت منزل

نکات ایمنی جلوگیری از سرقت منزل

درب ضد سرقت واقعی

درب ضد سرقت واقعی

نکات ایمنی جلوگیری از سرقت منزل

با توجه به مراجعه مشتریان متعدد به شرکت آتاک درب که متاسفانه از منزلشان سرقت  انجام شده است مواردی را در این مقاله ذکر میکنیم که امیدواریم با جدی گرفتن آن ها از سرقت منزل جلوگیری گردد.

نوع درب منزل 

اگر کنزل شما دارای درب چینی یا درب ضد سرقت معمولی است حتما توصیه میکنیم نصب به کار گذاری دوربین و دزدگیر و همچنین تعویض درب اقدام فرمایید .

دزدگیر و یا درب ضد سرقت با کیفیت می تواند باعث فراری دادن و افزایش زمان ورود به منزل که منجر به منصرف شدن سارق می گردد شود.

راه هایی که سارقان اقدام به سرقت با وجود درب ایمنی اقدام به دزدی میکنند

برای ورد سارقان دو‌ راه اصلی وجود دارد که در بین همه سارقان مشابه می باشد اول تلاش میکنند از طریق دیلم و با اهرم فشار درب را باز کنند که درب های ارزان قیمت ضد سرقت و درب های چینی با این روش به راحتی باز میشوند.

روش دوم اقدام به توپی زنی است که درب های ضد سرقت معمولی ارزان و مجددا درب های چینی بسیار راحت با این روش باز میشوند.

توصیه های اصلی آتاک درب جهت جلوگیری از دزدی چیست؟

اول پیشنهاد میکنیم اگر در منزل درب قدیمی یا چینی یا ضد سرقت معمولی داریدپیشنهاد میکنیم در صورت امکان درب ضد دیلم و ضد تخریب آتاک درب که دارای دزدگیر و سنسور می باشد. در جایگزین نمایید چرا که به هیچ‌روشی در صورت بسته بودن کامل قفل ها قابلیت باز شدن ندارد.

دوم پیشنهاد میکنیم در صورت عدم‌تمایل به تعویض درب حتما به نصب دوربین مداربسته و مخصوصا دزدگیر منزل اقدام نمایید.

کارشناسان آتاک درب همه روزه آماده ارائه مشاوره و‌پیشنهاد به شما عزیزان می باشند.شما می توانید از طریق شماره های ذیل همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعد از ظهر با ما در ارتباط باشید.

۰۲۱۴۴۹۷۳۳۶۰

۰۹۱۹۳۹۷۲۴۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 12 =