هدف از خرید درب ضد سرفت چیست 

خرید درب ضد سرقت

خرید درب ضد سرقت

هدف از خرید درب ضد سرفت چیست

هدف از خرید درب تمامی خریداران درب های ضد سرقت در وهله اول امنیت درب ضد سرقت مي باشد. و شرکت های سازنده تلاش می کنند. درب های ضد سرقتی بسازند که در حین داشتن امنیت فوق العاده بالاتر نسبت به درب های معمولی، دارای ظاهری زیبا و همچنین متنوع و کاربردی باشند و در عین حال از کیفیت بالایی برخوردار باشند .

زیبایی درب

هنگام خرید درب ضد سرقت یک خانه اولین گام توجه به زیبایی آن است.

زیرا قبل از امنیت، ظاهر درب بر بیننده اثر می گذارد. و ظاهر درب باید به گونه ای باشد که با نوع معماری خانه و آپارتمان موردنظر همخوانی داشته باشد.

برای مثال خانه هایی با معماری کلاسیک به درب هایی با طراحی کلاسیک و اپارتمان های مدرن به درب هایی با طراحی مدرن نیاز دارند .

عایق صوتی

امروزه استفاده از پنجره و دیوار عایق صوتی به منظور ایجاد آرامش یک ضرورت در ساختمان سازی می باشد.

متناسب با آب و هوای منطقه

هنگام خرید درب ضد سرقت با توجه به محل زندگی تان باید درب ضد سرقت مناسب با آن آب و هوا را انتخاب کنید،

برای مناطق مرطوب جنس چوب به کار رفته باید متفاوت با جنس چوب به کار رفته در درب ضد سرقت برای مناطق خشک و سردسیری باشد. تا درب ضد سرقت استحکام مناسبی در آن شرایط آب و هوایی داشته باشد.

استحکام کافی در قسمت رویه درب

هنگام خرید درب ضد سرقت برای خانه به استحکام رویه بیرونی آن هم توجه کنید. تا در هنگام اسباب کشی، ورود و خروج اشیاء به راحتی آسیب نبینند.

توجه به ایمن بودن و مناسب بودن قفل

بحث ایمنی یک نیاز همگانی بوده و در تمام دنیا همواره مورد توجه بوده است. همچنین با توجه به پیشرفت هرچه بیشتر این صنعت در کشور ترکیه در حوزه تولید رویه های درب ضد سرقت ترک شرکت های زیادی اقدام به تولید رویه های درب های ضد سرقت نمودند. و در حال حاضر از جمله پیشگامان این حوزه می باشند.

تولید با کیفیت ایرانی

در این میان با توجه به اهمیت ایمنی برای تمام ملت ها در ایران نیز شرکت هایی جهت واردات درب های ضد سرقت از کشور ترکیه ایجاد شدند اما از جمله معضلات مهم واردات درب های ضد سرقت قیمت نهایی و تاثیر پذیری آن از نوسانات ارزی می باشد.

نیاز بازار

به طور کلی شرکت آتاک درب ایران با در نظر گرفتن نیاز مردم به قیمت های مناسب اقدام به تولید محصولات ضد سرقت به صورت مونتاژ ترک نمود از جمله ویژگی های بارز این محصولات سیستم ایمنی با ضریب اطمینان بالا مانند محصولات مشابه وارداتی از ترکیه می باشد.

ضحامت رویه ها

رویه های مورد استفاده در این محصولات ۱۲ میلیمتر و از جنس گردو و راش آمریکایی و بلوط می باشد. شبکه داخلی نیز جهت ایمنی بیشتر از فولادهای با گرید بالا تشکیل می شود.یراق آلات مورد استفاده نیز کاله ی ترکیه می باشد.

کیفیت مونتاز

نکته ی بسیار مهم در مورد محصولات مونتاژ ترک کیفیت بسیار بالا و سیستم ضد دیلم در آن و در عین حال قیمت بسیار پایین تر نسبت به محصولات مشابه وارداتی از ترکیه می باشد بدین ترتیب نیاز طیف گسترده ای از مردم به درب های ضد سرقت با کیفیت و با قیمت مناسب قابل رفع می باشد.

استاندارد

شرکت آتاک درب ایران در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب های ضدسرقت مونتاژ ترک در ایران می باشد و به عنوان اولین شرکت در ایران توان تولید درب های ضد سرقت و ضد دیلم منطبق با استانداردهای مربوطه را دارد.

تیم فنی

علاوه براین دید وسیع تیم طراحی آتاک درب ایران جهت انطباق با پیشرفت های حوزه ی معماری و دکوراسیون داخلی .در این مجموعه شرکت آتاک درب ایران را قادر ساخت تا بتواند در حوزه تامین سلیقه های متفاوت مصرف کنندگان و سازندگان محصولات متنوعی در دسته های کلاسیک و مدرن ارائه نماید و به طور پیوسته طراحی های خود را بهبود ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 4 =