انواع چارچوب درب ضد سرقت آتاک درب

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت


چارچوب درب ضد سرقت آتاک درب

هر چارچوب درب ضد سرقت  شامل دو تیرک عمودی در دو طرف و یک تیرک افقی در سردر و یک تیرک افقی در کف است که مجموعا آستانه درب را تشکیل می دهند.

چهارچوب ها به دو نوع چهارچوب فلزی و چهارچوب چوبی تقسیم می شوند . چهارچوب های مورد استفاده برای هر نوع درب متفاوت می باشد.

چارچوب درب ضد سرقت فلزی و چوبی

قدرت چارچوب درب ضد سرقت میتواند با توجه به اشکال و مواد مختلف کیفیت درب را بهتر و یا بدتر کند. چهارچوب  مستطیل شکل چهارچوبی استاندارد است و دارای ساختاری بسیار محکم می باشد . یکی از تفاوت های بسیار مهمی که جنس های مختلف با هم دارند قابلیت آن ها درانتقال حرارت به داخل و خارج از خانه می باشد .  فلز رسانای حرارتی خوبی است و به راحتی می تواند به عنوان یک پل حرارتی بسیار موثر عمل کند اما ایرادی که میتوان به این نوع جنس گرفت این است که هم گرما زیادی را به خود جذب می کند و هم باعث از دست دادن حرارت می شود اما با توجه به کاربری درب های ضد سرقت ایمنی بسیار بالایی را برای کاربران خود می تواند فراهم کند .

برای درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان از فریم های فلزی با ضخامت های مختلف استفاده می شود و همچنین عرض فریم درب بستگی به ضخامت دیوار ساختمان دارد. برای درب های داخلی علاوه بر چهارچوب فلزی از فریم های چوبی برای زیبایی نیز استفاده می شود. معمولا برای درب های ورودی از چهارچوب فلزی استفاده می شود که مقاوم در برابر ضربه بوده و دارای استحکام بالاتری می باشد

 .

چهارچوب فلزی 

چهارچوب فلزی به خاطر دوام و ماندگاری بالا ، خاصیت طرح و رنگ پذیری ، سبک بودن و همچنین مناسب بودن از لحاظ اقتصادی ، بخش وسیعی از بازار را از آن خود کرده است .

 در محصولات آتاک درب ایران ضمن توجه به وزن بهینه ، استحکام چارچوب نیز همواره مورد توجه بوده و به این ترتیب توانسته به شرکتی پیشرو در حوزه محصولات ضد دیلم و ضد سرقت تبدیل شود. به طور کلی انتخاب چهارچوب درب به عوامل مختلفی درهر پروژه بستگی دارد.

چارچوب درب ضد سرقت مورد استفاده برای انواع درب ضد سرقت از نوع فلزی به قطر ۲ میلی متر با رنگ الکترو استاتیک و کاملا مقاوم در سه طرح ساده و فرانسوی و تخت با روکش MDF طراحی و تولید می گردد. این چهارچوب ها در دو قطر متفاوت ( ۱۴ سانتی متر) برای چهارچوب درب های داخلی و ( ۱۸ سانتی متر) برای درب های ضد سرقت تولید می گردد. چارچوب های درب های ضد سرقت در مجموعه ی آتاک درب ایران نیز منطبق بر استاندارد و در دو نوع ثابت و کشویی ارائه میشوند که چارچوب های ثابت برای دیوارهایی با ضخامت ۱۸ سانتی متر مناسب می باشد و برای دیوارهایی با ضخامت ۱۸ الی ۲۱ از چارچوب های کشویی استفاده می شود

تغییرات جدید در درب های ضد دیلم‌ آتاک درب 

افزایش ضخامت ورق چارچوب درب ضد سرقت و لنگه ۲ میل 

دارای ۴ عدد لولای استیل بزرگ ساخت ترکیه 

افزایش وزن درب های تک لنگه به ۱۸۵ کیلوگرم 

افزایش قطر لنگه درب 

افزایش و تغییر سایز استاندارد پشت و جلوی چارچوب در درب تاج دار و روکوب دار و بدون روکوب 

در درب های تک لنگه استاندارد آتاک درب ابعاد پشت و جلو چارچوب تک لنگه به شرح زیر است : 

پشت 

عرض ۱۱۲/۵ 

ارتفاع ۲۱۲ 

جلو 

عرض ۱۲۰ 

ارتفاع ۲۱۵ 

جهت دریافت نقشه فریم گذاری و اطلاعات دقیق تر می توانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *