کیفیت درب ضد سرقت ترک

کیفیت درب ضد سرقت ترک آتاک درب

امروزه بخاطر امنیت بیشتر ساختمان ها از موارد بسیاری استفاده می شود. استفاده از دوربین های مداربسته و یا حفاظ های نرده ای از جمله این گزینه ها می باشد. یکی از مواردی که در مورد امنیت ساختمان ها به کار می رود درب های ضد سرقت می باشد. در مقاله پیش رو در مورد کیفیت درب ضد سرقت ترک توضیحاتی خدمت شما عزیزان خواهیم داد.

درب ضد سرقت چیست؟

در مورد تعریف درب ضد سرقت بایستی گفت دربهایی هستند که از لحاظ ساختاری به گونه ای ساخته شده اند که در مقابل ضربه، حرارت و دیلم از استحکام بالایی برخوردار می باشند. این درب ها از لحاظ ظاهری شبیه درب های معمولی هستند. درب های ضد سرقت در اصل از طریق کشور ترکیه وارد ایران شده اند. اولین سری از این درب ها از این کشور وارد ایران شدند. امروزه ساخت درب های ضد سرقت در ایران نیز توسط شرکت های داخلی انجام می شود. اما درب های ساخت کشور ترکیه هنوز بهترین نوع می باشند. کیفیت درب ضد سرقت ترک بسیار بالاست.

کیفیت درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترک یکی از بهترین انواع درب های ضد سرقت می باشند که از امنیت بالایی برخوردار هستند. می توان از این درب ها به عنوان یک گزینه مناسب برای تمامی ساختمان ها استفاده کرد.

درب ضد سرقت ترک از لحاظ کیفیت نسبت به دیگر دربهای ضد سرقت بهتر می باشد و این امنیت را مدیون چهارچوب فولادی می باشد که توسط دستگاه های مخصوص فرم دهی می شوند و مثل یک بدنه عمل می کنند.

این نکته را در نظر داشته باشید که درب فولادی دوامی را که می خواهید به شما نمی دهد. مگر این که از استاندارد خاص خود برخوردار باشد.

ویژگی های کیفی درب ضد سرقت ترک

در ادامه برای آشنایی بیشتر به چند مورد از ویژگی های درب ضد سرقت که منجر به شناخت و آشنایی بیشتر کیفیت درب ضد سرقت ترک می شود اشاره می کنیم:

شکاف بین درب و چهارچوب

درب ضد سرقت ترک در بهترین حالت قرار دارد. چرا که این شکاف نباید بیشتر از ۴ الی ۵ میلی متر باشد. اگر این شکاف بیشتر باشد احتمال خورد شدن توسط دیلم وجود دارد.

چهارچوب درب ضد سرقت ترک

کیفیت درب ضد سرقت ترک از نظر چهارچوب بالاست. چهارچوب درب ضد سرقت دارای کیفیت بالا و استاندارد می باشد و از جنس فولاد نرم با ضخامت ۱۸ الی ۲۴ سانتی متر و قطر ورق ۱/۸ میلی متر می باشد. برای بالاتر بردن کیفیت چهارچوب درب های ترک خود چهارچوب و درب با رنگ الکترو استاتیک کوره ای و کاملا مکانیزه رنگ شده است.

قطر دنباله

از لحاظ کیفیت ضخامت درب های ترک ۷ سانتی متر و قطر ورق ۱/۵ میلی متری می باشد. کلاف درب ضد سرقت ترک از قوطی فلزی به ضخامت ۵ میلی متری و با ابعاد ۵۰×۱۲۰ میلی متری می باشد که با دستگاه رول فورمینگ ساخته می شود و دورتادور لنگه درب را فرا می گیرد. قاب چهارچوب های متغیر در سری اکونومیکدر برای صد سرقت ترک از۱۴الی ۲۰ سانتی متر متغیر می باشد که جهت دیواره های آماده و کناف بسیار مناسب است.

باز و بسته شدن درب ضد سرقت ترک

کیفیت بسته شدن در ضد سرقت ترک به گونه ای است که اگر سال ها مورد استفاده قرار گیرد به راحتی باز و بسته شده و هیچ گونه سر و صدایی ایجاد نمی کند.

استفاده از لولای فولادی و استاندارد و یراق آلات برند

لولا در درب های ضد سرقت ترک به گونه ای است که قابل تنظیم می باشد‌. در حالی که لولای جوشی این توانایی را ندارد.

یراق آلات مارک کاله وداف ساخت کشور ترکیه دارای بهترین کیفیت بوده که بر روی درب های ضد سرقت ترک نصب می گردند‌. خوبی این محصولات گارانتی ۵ ساله آنها می باشد که خیال شما را از بابت کیفیت این یراق آلات راحت می کند.

کیفیت درب ضد سرقت ترک با دوربین چشمی

درب های ضد سرقت ترک مجهز به دوربین چشمی با زاویه بالا  دستگیره های داخلی و خارجی آلومینیومی با ماندگاری بالا می باشد.

رنگ و رویه در کیفیت درب ضد سرقت ترک

دوام بالای رنگ به کار رفته در چهارچوب به دلیل استاتیک بودن و استفاده سه لایه از رنگ ضمانت بالایی به رنگ درب های ضد سرقت ترک می دهد. از لحاظ رویه در مورد دربهای صد سرقت ترک از رویه های مختلفی استفاده می شود که نوع ام دی اف آن با ضخامت ۸ میلی متری دارای طرفداران زیادی می باشد.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی کیفیت درب ضد سرقت ترک پرداختیم. درب های ضد سرقت ترک نیز در شرکت های مختلفی تولید می شوند که هر کدام دارای استانداردهای خاص خود می باشند‌. البته برخی از این دربهای تولیدی علاوه بر گارانتی کیفیت دارای وارانتی ۶ ماهه تا یکساله نیز می باشند که این نشان دهنده کیفیت و استاندارد بالای این درب ها می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =