گارانتی درب ضد سرقت خدمات پس از فروش درب ضد سرقت

وظیفه گارانتی و خدمات پس از فروش درب ضد سرقت آتاک درب پاسخگویی سریع به پرسش های مشتریان از طریق کانال های ارتباطی مختلف و ارسال متخصصین فنی جهت مشکلات احتمالی بوجود آمده پس از نصب می باشد.

واحد گارانتی در درب ضد سرقت آتاک درب تشکیل شده از یکسری افراد متخصص و با تجربه در زمینه ساخت و تولید و نصب درب ایمنی و درب لابی می باشد. واحد گارانتی به دو طریق به پرسش های مشتریان پاسخ می دهد:

 از طریق تلفنی

•  از طریق واتس آپ

جهت اطلاعات بیشتر از شماره تماس و شماره واتس آپ واحد گارانتی و خدمات نصب لطفا به صفحه تماس مراجعه فرمایید.

در واحد پیشتیبانی به کلیه درخواست ها از طریق واتس آپ حداکثر ظرف ۲ ساعت و از طریق تلفنی در همان لحظه پاسخ داده خواهد شد و همچنین فرم پیگیری برای مشتری جهت پیگیری وضعیت ثبت خواهد شد که این فرم به روند رسیدگی به مشکلات کمک می کند.

با بهره گیری درب ضد سرقت آتاک درب از بعضی از سیستم های فنی در صورت بروز مشکل سریعا با تماس با کارشناسان ما پس از توضیح اولیه در خصوص مشکل تپسط مشتری تیم مجرب خدماتی ظرف مدت ۴ ساعت کاری به محل مشتری جهت رفع مشکل مراجعه می کنند. 

همچنین کلیه محصولات آتاک درب دارای کارت گارانتی و خدمات به مدت ۱۵ سال می باشند همچنین همراه درب بیمه سامان به مدت یکسال به مشتری ارسال می گردد تا در زمان وقوع حوادث مشتریان بتوانند از خدمات مربوطه استفاده نمایند فراموش نکنید درب ضد سرقت بدون خدمات و گارانتی فاقد اعتبار می باشد پس مراقب خرید خود باشیم قبل از خرید می توانید با کارشناسان ما ارتباط داشته باشید و از گارانتی محصولات ما مطلع شویدکارشناسان پشتیبانی ما بصورت ۲۴ شبانه روزی اماده ارایه خدمات می باشند .