گروه های مختلف درب ضد سرقت

مواردی که در زمان خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه داشته باشیم

با توجه به پیشرفت جوامع و تکنولوژی امروزه در سازه های نو و ساختمان های تازه بنا شده اکثرا از درب ضد سرقت استفاده می کنند تا باعث بالا رفتن امنیت ساختمان شود. درب های ضد سرقت از نظر جنس، قفل، ابزار و یراق بکار رفته نسبت به درب های معمولی متفاوت است بگونه ایی است که اگر درب قفل بشود به هیچ وجه قابل باز کردن بدون کلید خود نیست. اهمیت دادن به امنیت ساختمان و منزل خود آرامش خاطری را برای شما به ارمغان می آورد که با خیال راحت می توانید به مدت طولانی ساختمان خود را ترک کنید. و بدون دغدغه به مسافرت خود بپردازید .

گروه های مختلف درب ضد سرقت

در ایران سه گروه درب وجود دارند که این محصولات توسط وارد کنندگان و تولید کنندگان به بازار عرضه می گردند درب های چینی، ایرانی و ترک سه نوع مختلف از درب های ضد سرقت و لابی می باشند که در بازار عرضه شده اند. درب ضد سرقت ترک و ایرانی را در یک ردیف قرار ندارند و رویه ها وزون درب ها و کیفیت ان ها کاملا با بکدیگر متفوت می باشند . اما بین درب های ترک و چینی تفاوت های بسیار و حائز اهمیتی وجود دارد: در وهله اول چهارچوب درب های چینی تخت و ابزار نخورده است درصورتی که درب های ضد سرقت ترک کاملا برعکس درب چینی است که عمده ترین دلیل قیمت بالای درب های ترک همین تفاوت های جزئی آن ها می باشد همچنین امروز بحث ورودی ساختمان نیز بسیار مهم شده است و از درب لابی ضد سرقت استفاده می گردد و درب های لابی ضد سرقت بسیار پر کاربرد شده است زیرا علاوه بر امنیت زیبایی را نیز به ارمغان می اورد .

نکته دوم لولای درب هاست. در محصولات ترک لولای درب از سمت داخل کاملا قابل رویت است درصورتی که درب های چینی دارای لولای پنهان است که از هیچ سمتی شما نمی توانید مشاهده کنید.

نکته سوم در استفاده از رویه درب ها می باشد. تمامی درب های ضد سرقت چینی از رویه فلزی و استیل با رنگ کوره ایی الکترواستاتیک ساخته شده اند اما رویه کل درب های ضد سرقت ترک از MDF با روکش تمام چوب و یا روکش PVC ساخته شده اند.

نکته آخری که کاملا مشهود است در وزن آن هاست. درب های چینی نسبت به درب های ترک از وزن سبک تری بهره برده اند و از ورق کاملا نازک ساخته شده است .

اسکلت و ساختار اصلی درب های ضد سرقت ؟

درب های ضد سرقت آتاک درب همگی دارای یک ورقه فلزی درون خود هستند که در برابر شکستگی درب مقاوم است. این ورقه ۱/۵ میلی متری بین دو رویه چوبی محفوظ شده است و از طریق شبکه های فولادی امنیت درب در مقابل تخریب حفظ شده است . همانطظور که میدانید دلیل اصلی ساخت درب های ضد سرقت جلوگیری از ورود سارقین یا ورود غیر مجاز به منزل است اما هیچ دربی کاملا ضد سرقت نمیباشد و فقط میتواند ایمنی شما را بالاتر ببرد توصیه میکنیم در زمان خرید از مشاوران شرکت آتاک درب جهت تهیه درب استعلام بگیرید همچنین کلیه درب های شرکت آتاک درب ضد دیلم می باشند .