ویژگی های درب های ضد سرقت آتاک ترکیه

ویژگی های درب های ضد سرقت با ساختار داخلی شبکه فولادی و درب های سری AD
درب های سری AD از نوع ضد سرقتی می باشند این نوع درب ها دارای تاج های منبت کاری شده با استفاده از طرح های اصیل ایرانی و ایران باستان ساخته می شود مولا در استفاده از تاج و ستون از مدل درب سارای ترکیه الهام گرفته شده و یا در سری ریشه که ریشه ای درخت گردو استفاده شده است و بدین ترتیب سعی شده است سنت ایرانی درب ماندد درب های قدیمی تهران که الهام گرفته از نقش و نگارهای هخامنشی می باشد استفاده شده است
در بخشی از تاج و ستون از دیوار ها و ستون های هخامنشی استفاده زیادی شده است و سعی شده است که بر اساس معماری کلاسیک و مدرن ایرانی با ترکیب چوب دربی مدرن و کلاسیک تولید شود مثلا در یکی از درب های ضد سرقتی اتاک درب سادگی و قاب مستطیل استفاده شده در پل های ایران باستان استفاده شده است و بدین شکل تفاوت خاصی رقم زده شده است تا بتوانیم همراه با لوکس بودن و کیفیت ضد دیلم بودن درب های تولیدی شرکت طرح را نیز با ترکیب طرح های معماری ایران کهن تبدیل به درب با حفظ الگوی ایرانی کنیم
سال هاست که استفاده از درب های ضد سرقت در ایران بسیار به امری متداول تبدیل شده است و اکثر ایرانیان سعی می کنند در منازل خود از درب های ضد سرقت استفاده کنند تا علاوع بر امنیت حس چوب را نیز به منزل و فضای خانه خود منتقل کنند چرا که چوب خس گرمی می دهد و حس گرمی در خانه باعث نشاط روح و روان می گردد بنابراین بر این شدیم تا تا ترکیب چوب و فلز را طوری بنا کنیم که حس سرد فلز به شما دست ندهد و حس خوبی از چوب استفاده شده در درب ضد سرقت خود بگیرید استفاده از روکوب و پشت کوب و تاج و ستون منبت کاری شده می تواند بسیار تاثیر گذار باشد

درب ضد سرقت ایتالیایی

استفاده از درب های ضد سرقت امروزه به یک امر بسیار ضروری تبدیل شده است و طرفداران بسیار زیادی خواستار استفاده از این درب ها در ساختمان های خود هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی افرادی که در ساختمان های نسبتا قدیمی زندگی می کنند پس از اینکه با ویژگی ها و مزیت های درب ضد سرقت آشنا می شوند این تصمیم را می گیرند که از چنین درب های برای محیط زندگی شان استفاده کنند.

استفاده از درب های ضد سرقت به دلیل اینکه به راحتی قفل آن ها باز نمی شود و در برابر فشار یا ضربه دچار آسیب نمی شود منجر به جلوگیری از ورود سارقان و افراد غیرمجاز به محیط شده و از آسیب های احتمالی پیشگیری خواهد کرد.

ما همیشه به مشتریان خودمان توصیه می کنیم قبل از اینکه چنین حادثه های تلخی به سراغ آن ها بیاید در استفاده از درب های ضد سرقت بلکه موارد ایمنی دیگری مثل استفاده از دزدگیر ،دوربین مداربسته و…. را در اولویت ساختمان خود قرار بدهند.

درب ضد سرقت ارزان پی وی سی

درب های ضد سرقت ارزان پی وی سی که توسط این شرکت تولید می شوند دارای مدل های متنوعی بوده و با توجه به نوع آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند و برخی از مدل های این درب ضد آب بوده یا از رویه های ام دی اف با میل های هشت و شش ساخته می شوند. لازم است بدانید که این شرکت تنها حرفه ی را در خصوص درب های ضد سرقت معمولی یا لوکس ندارد و به صورت انبوه به ساخت درب های ضد سرقت با مدل ها و انواع متفاوت می پردازد. علاوه بر مواردی که ذکر کرده ایم تمامی هدف ما بر این است که درب های را با قیمت های به شما تحویل بدهیم که منصفانه بوده و مشتری بتواند با هر بودجه ی که در اختیار دارد یک درب ضد سرقت فوق العاده با کیفیت عالی را تحویل بگیرد.

متاسفانه برخی از شرکت ها از اصطلاح ضد آب سوءاستفاده می کنند و تمامی مدل های درب ضد سرقت پی وی سی را ضد آب معرفی می کنند اما این نکته را بخاطر بسپارید که آب از سطح روی درب پی وی سی نفوذ نمی کند اما اگر که کلاف درب پی وی سی نگردیده باشد از کلاف رطوبت نفوذ می کند. به همین جهت میتوان این طور نتیجه گرفت که درب های که کلاف تمام پی وی سی و روکش دارند به عنوان درب های ضد آب به شمار می روند.