درب ضد سرقت لوکس

دربهای ضد سرقت آتاک در مقایسه با مابقی برنده های ترک دارای مزیت های خاصی می باشند از جمله وزن ۱۷۰ کیلوگرم روکوب ۳ طرف و دور لنگه استیل و قطر چارچوب ۱۸ الی ۲۴ کشویی می باشند

در داخل کلیه درب ها از ورق فولادی سرتاسری به همراه پشم سنگ و عایق صدا و حرارتی استفاده شده است

درب ضد سرقت

شرکت های متعددی وجود دارد که امروزه اقدام به تولید و ساخت درب های ضد سرقت می نمایند. درب های ضد سرقت به دلیل امنیت بسیار بالایی که برای ساختمان به وجود می آورند مورد توجه بسیاری از افراد می باشند.

استفاده از درب های ضد سرقت مزیت های زیادی را برای ساختمان چه مسکونی و چه اداری به وجود می آورد. علاوه بر اینکه نصب تقریبا راحت و سریعی دارند بلکه به دلیل طراحی فوق العاده ی آن ها زیبایی خاصی را به محیط خواهند داد.

درب های ضد سرقت شامل انواع مختلفی هستند و شما می توانید با توجه به محیط یکی از مدل های آن ها را انتخاب نمایید. این درب ها نسبت به دربهای معمولی مقاومت بسیار خوبی داشته اند و استحکام کافی را نیز در برابر عواملی چون فشار، ضربه و…دارند. قفل های که در چنین درب های بکار گرفته شده اند تقویت شده هستند و در صورتی که قفل شوند بدون کلید مخصوص خود امکان باز شدن آن ها وجود نخواهد داشت. علاوه بر موارد فوق که برای شما ذکر کرده ایم این درب ها به عنوان عایق بسیاری خوبی در برابر سرما، گرما، صدا و… نیز به شمار می روند. 

نمایندگی  انحصاری آتاک ترکیه

آتاک درب ایران به مشتریان خود اعلام می کند که نمایندگی انحصاری اتاک ترکیه را در اختیار گرفته است و همه ی درب های ضد سرقتی با مارک آتاک را که در بازار وجود دارند به واسطه این شرکت پخش می شوند.

فعالیت های زیادی توسط این شرکت انجام می گردند که شامل موارد زیر می باشد:

شرکت آتاک درب ایران به صورت مستقیم دربهای پک ترک آتاک را که به شکل آماده هستند وارد می نمایندو همچنین همه ی ملزومات اولیه این دربها را از شرکت اتاک درب وارد کرده و به مونتاژ دربهای فوق در ایران می پردازد. این نمونه دربهای که از این شرکت مونتاژ می شوند به صورت کامل ضد دیلم می باشند و وزن آنها از ۱۱۵ کیلوگرم تا ۲۱۰ کیلوگرم می باشد که البته با توجه به طرح و اپشن های که دربها دارند دارای قیمتهای مختلفی هستند. با توجه به این موضوع در دربهای امکان انتخاب بر اساس مدل وجود دارد.

جهت دریافت نمونه ها و مشاهده کامل مدل ها لطفا عضو کانال تلگرام ما شوید.

درب-ضد-سرقت-لوکس