درب ضد سرقت ترک , در ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت آتاک درب ایران دو دسته می باشد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارد در این مقاله به انواع درب پک و مونتاژ و  بررسی این دو دسته پرداخته شده است:

درب ضد سرقت پک ترک اورجینال (ساخت شده توسط آتاک درب ترکیه با گارانتی ۱۵ ساله و یکسال بیمه تضمین کیفیت سامان) این نوع درب ها در سایز ۱۱۵*۲۱۵ سانتیمتر از پشت و ۱۱۸*۲۱۸ سانتیمتر از جلو می باشند. چارچوب این درب ها کشویی به صورت ۱۸ تا ۲۴ بوده و درب ها دارای روکوب سه طرف می باشند. دور لنگه درب های ضد سرقت آلومینیوم و یا استیل بوده و در داخل کلیه درب ها عایق حرارتی و پشم سنگ به کار رفته است. وزن درب های آتاک ترکیه ۱۷۸ کیلو می باشد.

درب ضد سرقت مونتاژ دسته دوم محصولات آتاک درب ایران می باشد که این نوع درب ها در سایز های استاندارد شامل (۱۱۰*۲۱۰-۱۰۵*۲۰۵ – ۱۱۵*۲۱۵ ) ارائه می گردد. این نوع درب ها تماما با استفاده از رویه های وارداتی ۱۰ میل ساخت ترکیه با ۷ سال گارانتی و یراق آلات کاله ترکیه با ۵ سال گارانتی تولید می گردد و از طرفی امکان تولید انواع درب های لابی، درب ضد سرقت یک و نیم لنگه ، درب ضد سرقت دو لنگه و درب ورودی ساختمان را فراهم نموده است. وزن درب های مونتاژ ۱۲۵ کیلو می باشد. هر دو دسته ی درب ها دارای سیستم ایمنی کاملا یکسان بوده و بدین ترتیب امکان ارائه محصولات با تنوع بسیار بالا در طراحی با حفظ استانداردهای جهانی در کیفیت فراهم شده است. تیم طراحی شرکت آتاک درب ایران با هدف تامین انواع سلیقه ی مشتریان و بهبود هرچه بیشتر سیستم ایمنی درب های ضدسرقت و ایجاد قطب انواع درب های ضد سرقت پیوسته در حال پژوهش و فعالیت می باشد.