درب ضد اب و ضد افتاب ضد سرقت

درب ضد سرقت با قابلیت ضد اب و ضد افتاب

درب ضد سرقت سوپر لوکس ضد آفتاب و ضد آب مناسب مناطق جنوب و شمال کشور با چارچوب کشویی و ثابت تولید و روانه بازار می گردد این درب های ضد سرقتی لوکس بسیار سنگین می باشند و جهت اشخاصی که دنبال درب لوکس می گردند بسیار توصیه می گردند اتاک درب تنها شرکتی است که درب ضد اب واقعی تولید می نماید.

درب ضد اب

طبق نیاز بازار و سلیقه مشتریان کلیه درب های سری pk از سری مدل های جدید ساخت اتاک ترکیه به سفارش اتاک درب ایران تولید می گردد. این سری از درب ضد سرقت مناسب مناطق شمالی و مناطق جنوبی کشور بوده و جهت استفاده در آب و هوای شرجی و بارانی به سفارش این شرکت تولید می گردد و جهت فروش در این مناطق تهیه شده است و طبق بررسی های ازمایشی بعمل امده توسط کارشناسان این شرکت این نوع درب ها حداقل ۷۰% مانع جذب رطوبت و گرما می گردد.

مواد به کار گرفته شده در رویه ها و طرح های این درب های با رویه های لامینت پی وی سی در طرح های مختلف ساخته می گردد اتاک درب ایران مفتخر است که در ضد سرقت فوق با حفظ امنیت دارای بیشترین لایه محافظتی در برابر گرما و سرما و نور مستقیم خورشید را دارد.
روند ساخت این نوع محصولات به شکلی می باشد که در تولید و مونتاژ این سری از درب ها به جز لایه های اصلی محافظتی در ساخت ان ها از موادی جهت بهینه سازی مقاومت درب در برابر افتاب مستقیم و اب باران استفاده شده است. آتاک درب اکیدا جهت مناطق شمالی و جنوبی کشور این نوع درب هارو توصیه نموده و بعنوان تولید کننده و وارد کننده مستقیم این نوع درب ها بعنوان اولین شرکت پیشگام در این زمینه می باشد.

شایان ذکر است درب های مذکور قابلیت خوبی را نیز جهت مقاومت در برابر خراش نیز نشان داده که خود از جمله مزیت های مهم این نوع درب ها می باشد. از طرفی با توجه به رویکرد مشتریان به سمت درب های ضدسرقت مدرن، تلفیق مناسبی از این درب ها با طرح های شرکت آتاک درب خواست این دسته از مشتریان را نیز مورد توجه قرار داده است.

درب ها ضد اب اتاک درب سری لوگس مانع ورود دزدان می شوند 

پس نکته ی اولی که شما باید آن را مدنظر بگیرید خرید یک درب ضد سرقت از فروشگاه ی معتبر با برند شناخته شده است که از کیفیت آن مطمئن هستید.

دومین گام توجه به نکات دیگری مثل نصب دزدگیر و دوربین مداربسته است. یعنی شما علاوه بر نصب درب ضد سرقت باید از دوربین مداربسته و دزدگیر نیز استفاده کنید و در چنین شرایطی مطمئن باشید که دزدها و سارقان به سراغ محیط مورد نظر نمی آیند چرا که کمتر کسی این ریسک را می پذیرد که از چنین گیتهای عبور کند و به سرقت بپردازد.

دزدها و سارقان معمولا به سراغ سوژه های برای دزدی می روند که پس از انجام کارشان ردی از خودشان باقی نگذارد و هیچ مدرکی را به دست پلیس نمی دهند پس بعد از دیدن چنین موارد امنیتی از سرقت پیشیمان شده و به سراغ سوژه های دیگری می روند.

برخی از ساختمان که باید امنیت بسیار بالایی داشته باشند با توجه به استفاده از دوربین مداربسته ، دزدگیر و….از نیروی انسانی نیز برای کنترل بیشتر کمک می گیرند.

در صورتی که تمامی موارد فوق را رعایت کرده باشید قطعا موفق می شوید تا امنیت ساختمان را به میزان قابل توجهی حفظ کنید و از به وجود آمدن خسارت و آسیب نیز پیشگیری کرده اید.