نظرسنجی از مشتریان آتاک درب

دستورالعمل نظرسنجی از مشتریان و فرم های مربوطه آتاک درب

 

به طوری که رضایت مشتری یکی از اصلی ترین ابعاد نظام های مدیریت کیفیت و مدل های تعالی سازمانی همچون مالکوم بالدریج، EFQM ، گسترش عملکرد کیفیQFD ، مدیریت کیفیت جامع TQM و شاخص رضایت مشتری CSI می باشد.

به منظور تکریم مشتری و اطمینان از رضایت وی از محصول خریداری شده و دریافت بازخورد جهت بهبود سیستم و برطرف کردن نواقص پس از خریداری کالا  شرکت آتاک درب ضد سرقت ایران سیستمی را تبیین کرده است که در اینجا به شرح آن می پردازیم.

 در فرایند فعال سازی گارانتی، مشتری به وب سایت شرکت مراجعه می نماید. پس از ورود به لینک فعال سازی گارانتی و گرفتن کد رهگیری مشتری اقدام به وارد کردن کد DOT و مشخصات خود و برخی اطلاعات دیگر می نماید و در پایان کلید submit را جهت ارسال اطلاعات می زند. سپس به صورت اتوماتیک یک پیغام نمایش داده می شود که بیان گر ارسال موفق اطلاعات می باشد و از مشتری تقاضا می شود در صورت تمایل فرم نظرسنجی ما را  جهت بهبود خدمات تکمیل نماید. در صورت تمایل، مشتری بر روی لینک مورد نظر کلیک نموده و فرم ضمیمه شده  به صورت دیجیتال بر روی صفحه، نمایش داده می شود. سپس مشتری اقدام به پر کردن فیلد های لازم نموده و مجددا دکمه submit را می زند. اطلاعات جمع آوری شده هر ماه در دفتر مرکزی بررسی می شود و نقایص و مشکلات مشتری بررسی می گردند و به مدیریت اطلاع رسانی می شود. ضمنا جهت تشویق و بهبود مستمر در کار نمایندگان و عاملین شرکت ، به نمایندگان و عاملینی که بهترین برخورد با مشتری را داشته اند آفرهای خوبی تعلق می گیرد.

در مرحله بعد جهت پیگیری های بیشتر به صورت مدون در فواصل ۶ ماهه از تاریخ خرید پیامکی از سامانه پیامکی شرکت به مشتری ارسال می گردد و از وی خواسته می شود که یکی از گزینه های مربوط به سطح رضایت از کالای خریداری شده را از ۱ تا ۵ که به ترتیب مربوط به حداقل و حداکثر رضایت مندی می باشد را انتخاب نماید.  نتایج فوق نیز پس از گزارش گیری به مدیریت شرکت در ضد سرقت آتاک  اعلام می گردد تا بر اساس آن اقدام مقتضی صورت بپذیرد.