درب ضد سرقت سفید مات

درب ضد سرقت سفید مات با طرح های مختلف ارائه می گردد اکثرا با یراق طلایی تولید می گردند چرا که این نوع درب ها زیبایی خاصی به محیط خانه می دهند و از این رو خرید این نوع درب ها با توجه به دکوراسیون داخلی منزل بسیار رواج پیدا کرده است
در ضد سرقت عموما در نمونه های سفید تولید در دو نوع براق و مات ارائه می گردد که درب مات ان در محیط های کلاسیک و درب براق ان در محیط های مدرن بسیار پر فروش می باشند از منظر خیلی ها این نوع درب ا دارای اهمیت خاصی در تولید و عرضع می باشند.
درب ضد سرقت ترک مدرن سفید بسیار جایگاه بالایی در فروش درب ها در کشور ترکیه دارد

دربلابیشیشهخور سفید مات 

همانطور که می دانید درب های ضد سرقت انواع و اقساط مختلفی داشته اند که هر کدام برای مورد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از نمونه درب های شامل درب لابی شیشه خور می باشد که علاوه بر امنیت فوق العاده ی که برای ساختمان به وجود می آورد بلکه از نظر طراحی بسیار شیک و زیبا دیده می شود. بسیاری از افراد مشکل پسند که همیشه دوست دارند بهترین و زیباترین چیزها را در اختیار داشته باشند به سراغ چنین درب های می روند تا همانند همیشه از بهترین ها استفاده کنند.

در درب لابی که شیشه خور می باشند به این صورت است که معمولا از دو سمت شیشه خور هستند و وسط طرح با قابلیت ضد سرقتی تولید می شود که به این صورت است دو سمت درب ثابت است و تنها قسمت وسطی درب باز می شود.

برای اینکه این نوع درب ها دارای کیفیت فوق العاده ی باشند و در طول مدت زمان دچار خرابی یا شکستگی نشوند از متریال درجه یک در ساخت و تولید آن ها استفاده می شود.

درب های لابی شیشه خور از جمله نمونه درب های ضد سرقت هستند که لولاهای بسیار مستحکمی نیز داشته اند و با توجه به ضخامت چارچوب و وزنی که درب داشته است از طرف داخل می توان لولای آنها را دید. هر شرکتی با توجه به نوع درب از مواد خاص با ویژگی های متنوع برای آن استفاده می نماید.

از نظر کیفیتی می توانیم بگوییم که در محصول های چینی نیز میزان درجه کیفیت متفاوت است و هر محصول چینی خود از لحاظ کیفیت چندین نوع درجه داشته است و درباره درب های ضد سرقت نیز به همین شیوه می باشد و در برخی موارد مشاهده می شود که درب های چینی حتی از درب های ترکی نیز کیفیت بالاتری داشته است و گاهی همین موضوع برعکس اتفاق می افتد. شما باید در زمان خرید درب ضد سرقت با توجه به مکانی که قرار است درب را نصب کنید و نوع محیط مثلا مسکونی است یا کاری برای انتخاب درب ضد سرقت اقدام نمایید.

اگر در این خصوص اطلاع ندارید از کارشناسان بخش فروش درب ضد سرقت کمک بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

درب ضد سرقت