نمایشگاه درب و پنجره ۹۶

این شرکت توانسته است درب های را به بازار ارائه بدهد که ضد دیلم با متریال کاملا ترک می باشند. تمامی هدف شرکت جلب رضایت مشتریان است و امیدوار است که با اجناس فوق العاده باکیفیتی که به بازار عرضه می کند نظر مشتریان را به خود جلب نماید.

آتاک درب ترکیه

اتاک درب ترکیه به عنوان یکی از بهترین نمایندگی شرکت ترکیه می باشند که در کشور ایران در حیطه درب ضد سرقت فعالیت می کنند و با وجود کادری مجرب و باتجربه در تلاش هستند تا با توجه به نظرات مشتریان و سلیقه ی آنها اقدام به مونتاژ درب ها می نمایند. ما این افتخار را داریم که بهترین اجناس را در اختیار شما قرار بدهیم. شما میتوانید درب مورد نظرتان را انتخاب کنید و با توجه به درب تصمیم بگیرید که می خواهید از کدام قفل استفاده کنید. همچنین این امکان برایتان محیا است که خودتان دستگیره درب را نیز انتخاب کنید و سپس موارد انتخاب شده تان را در محصول نهایی داشته باشید. همه چیز برای شما قابل تغییر است از جمله نوع و سایز درب که با سلیقه ی شما همخوانی خواهد داشت. پس با خیالی اسوده و راحت به نمایندگی انحصاری اتاک ترکیه سر بزنید و آن چیزی را که می پسندید خرید کنید.

در دفتر مرکزی شرکت حدودا چهل مدل درب به صورت اماده وجود دارد که عزیزان می توانند از آن ها بازدید کنند و این مدل های متنوع شامل مدلهای لوکس و اکونومی می باشند.

نمایشگاه درب و پنجره ۹۶ 

مفتخریم که امسال نیز به مانند سال های گذشته توانستیم با حضور خود در نهمین نمایشگاه بین المللی  درب و پنجره در تهران عظمت و شکوه شرکت آتاک درب را بعنوان یک برند همیشه در صحنه وقوی نسان دهیم ما عزم خود را جزم کرده ای تا محصولاتی با کیفیت تر از گذشته روانه بازار کنیم و همه روز سعی میکنیم بر این کیفیت خود بیافزاییم و بتوانیم صادرات را نیز در کنار فروش داخلی خود قرار دهیم در سالی که گذشت توانستیم جز صادر کنندگان نمونه به کشور عراق باشیم علی الخصوص کلیه درب های حرمین عسگرین نیز توسط این شرکت تولید و نصب شده است درب ضد سرقت تولیدی شرکت اتاک درب دارای ویزگی های خاصی می باشد که در نمایشگاه های مختلف از آن ها بهره برداری کرده ایم سعی کرده ایم محصولاتی متفاوت نسبت به بازار تولید و روانه بازار کنیم