آیا درب ضد سرقت باعث جلوگیری از ورود سارقان میگردد؟

درب لابی بلوط

درب لابی بلوط


آیا درب ضد سرقت باعث جلوگیری از ورود سارقان میگردد؟

همه ی ما می دانیم که برای بالا بردن امنیت محیط کاری و منازل باید به سراغ وسایلی و لوازمی برویم که منجر به جلوگیری از ورود سارقان می شوند که درب ایمنی یکی از این نمونه ها می باشند.

اینکه ما بگوییم استفاده از درب ضد سرقت صد در صد سبب پیشگیری از این اتفاق می شود کمی غیرمعقول و غیر طبیعی است ولی برای افرادی که می خواهند کاملا خیالشان از این بابت راحت شود یک پیشنهاد فوق العاده داریم (با صبر و حوصله ادامه این مطلب را به دقت بخوانید).

 

چگونه از ورود سارقان به محیط های کاری و ساختمان ها جلوگیری کنیم؟

اولین گام استفاده از درب ایمنی است که با کیفیت های عالی و استانداردهای لازم ساخته شده اند. به بیانی ساده تر شما نباید کیفیت را فدای قیمت کنید و به سراغ درب های بروید که اصلا کیفیت ندارد و فیک هستند و قیمت شان ارزان است و در واقع شما تنها هزینه ی را بیهوده پرداخت نموده اید چرا که این دربها علاوه بر اینکه به راحتی شکسته می شوند بلکه دارای قفل های استانداردی نیز نمی باشند.جهت اطلاع از مدل های درب های ضد سرقت ما از کانال های ذیل دیدن فرمایید

 

درب ضد سرقت ارزان پی وی سی

درب های ضد سرقت ارزان پی وی سی که توسط این شرکت تولید می شوند دارای مدل های متنوعی بوده و با توجه به نوع آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند و برخی از مدل های این درب ضد آب بوده یا از رویه های ام دی اف با میل های هشت و شش ساخته می شوند. لازم است بدانید که این شرکت تنها حرفه ی را در خصوص درب های ضد سرقت معمولی یا لوکس ندارد و به صورت انبوه به ساخت درب های ضد سرقت با مدل ها و انواع متفاوت می پردازد. علاوه بر مواردی که ذکر کرده ایم تمامی هدف ما بر این است که درب های را با قیمت های به شما تحویل بدهیم که منصفانه بوده و مشتری بتواند با هر بودجه ی که در اختیار دارد یک درب ضد سرقت فوق العاده با کیفیت عالی را تحویل بگیرد.

متاسفانه برخی از شرکت ها از اصطلاح ضد آب سوءاستفاده می کنند و تمامی مدل های درب ایمنی پی وی سی را ضد آب معرفی می کنند اما این نکته را بخاطر بسپارید که آب از سطح روی درب پی وی سی نفوذ نمی کند اما اگر که کلاف درب پی وی سی نگردیده باشد از کلاف رطوبت نفوذ می کند. به همین جهت میتوان این طور نتیجه گرفت که درب های که کلاف تمام پی وی سی و روکش دارند به عنوان درب های ضد آب به شمار می روند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *