درب ضد سرقت ارزان-پروژه

درب ضد سرقت pvc ارزان قیمت محصول جدید آتاک درب مخصوص پروژه ها :
این درب ها دارای رنگ بندی و بیش از ۳۵ مدل طرح متنوع می باشند این نوع درب های ضد سرقتی ضد اب هستند و از رویه ام دی اف ۸ میل یا شیش میل ساخته می شوند که این نوع درب ها را ما فقط به پروژه ها ی که توانایی خرید درب های لوکس ما را ندارند به صورت انبوه میفروشیم لذا در صورتی که انبوه ساز هستید و‌پروژه ایی دارید که به فکر درب اقتصادی هستید ما میتوانیم در این زمینه به شما مشاوره بدهیم
درب پی وی سی چیست ؟
درب پی وی سی اصولا از مواد بازیافتی بصورت روکش ساخته می شود بدین صورت که مانند رول کاغذ از مواد بازیافتی روکش پی وی سی درست می گردد و این روکش ها توسط پرس گرم بر روی رویه درب ضد سرقت سوار می گردد این نوع درب ها همچنین دارای متریال با کیفیت پایین می باشند و فصط فقط جهت پروژه های اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرد لذا استفاده از این درب ها معمولا در شرایط رکود اقتصادی بیشتر میگردد امیدواریم بتوانیم اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم
که قابلیت تولید به سایز مشتری را دارد که داری مشخصات ذیل است :
رویه در ضد سرقت پی وی سی ۸ میل ترک
یراق کاله ترکیه
درارای چارچوب کف ۱۴
با ضخامت و ۱٫۲۵
سایز ۲۱۰*۱۰۵
این نوع درب ضد سرقت ترک مناسب جهت پروزه ها و انوره سازان می باشد (اتاک درب تولید انواع در ضد سرقت ترک)

همانطور که از نام این درب ها مشخص است به نوعی ساخته می شوند که سبب می شوند تا دزدها و سارقان به ساختمان نتوانند وارد شوند و دسترسی آنها را به ساختمان محدود خواهد کرد. در ساخت درب های ضد سرقت از صفحه های فلزی و کلاف های فلزی مستحکم استفاده می شود و همچنین در برابر مواردی چون برش، اهرم شدن، تخریب و فشار به واسطه سارقان ایمن گردیده اند.

قسمت لولا این درب ها در درون و سمت آپارتمان انجام شده است که همین طراحی کمک زیادی به افزایش میزان ایمنی درب ها خواهد داشت و سارقان در چنین شرایطی نمی توانند اهرم درب ساختمان شما را از جای دربیاورند و به آپارتمان وارد گردند.

در ساخت درب های ضد سرقت از قفل و یراقی بکار برده می شود که اغلب آنها از بهترین جنس و مرغوب هستند و سازندگان چنین قفل های برای جلوگیری از دستکاری آنها یا تخریب به واسطه مته و دریا بهترین روش های امنیتی را بکار گرفته اند. اگر شما هم تصمیم به ساخت و ساز ساختمانی دارید از همین حالا به فکر استفاده از درب های ضد سرقت با کیفیت باشید.

همه ی این مزیت ها موجب می شود تا شما در هنگام خروج از ساختمان خود با خیالی آسوده درب واحد خودتان را قفل کرده و به بیرون بروید. اما در این موارد به خاطر داشته باشید که تنها در صورتی این شرایط برقرار خواهد بود که شما به سراغ هر شرکتی برای خرید درب ضد سرقت نروید و ارزانی را فدای کیفیت نکنید و حتما از اجناسی استفاده کنید که مرغوبیت کافی را دارند و فیک نیستند. استفاده از درب ضد سرقت با کیفیت و مرغوب منجر به پیشگیری از هر نوع آسیب به منازل و محیط های کاری شده و به شما کمک می کند تا از ورود سارقان و افراد غیرمجاز به محیط جلوگیری کنید. 

 

درب ضد سرقت پی وی سی

معمولا درب های ضد سرقت پی وی سی از مواد بازیافتی به شکل روکش تولید می گردند به این شکل که مثل رول کاغذ از مواد بازیافتی روکش پی وی سی تولید شده و به وسیله ی پرس گرم این روکشها بر روی رویه درب ضد سرقت سوار میگردند . این نمونه از دربها دارای متریال با کیفیت کم هستند و بیشتر در پروژه های اقتصادی مورد استفاده قرار میگیرند. مشاوران شرکت می توانند در این خصوص به مشتریان خود راهنمایی های لازم را ارائه داده و با توجه به محیطی که مشتری قصد دارد درب ضد سرقت را سوار کند مشاوره و بهترین پیشنهاد را ارائه بدهند.