ویژگی های درب های ضد سرقت آتاک ترکیه

درب های ضد سرقت آتاک درب ایران به دو دسته ی کلی تقسیم میشوند:
درب های تمام چوب ورودی و داخلی
درب های ضد سرقت درب های تمام چوب
درب های تمام چوب ورودی و داخلی از جنس راش، بلوط و گردوی آمریکایی می باشد. وزن این درب ها برای درب داخلی و برای ابعاد ۹۰ در ۲۱۰ ساتیمتر ۱۳۰ کیلوگرم و برای درب ورودی به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد ۱۱۰ در ۲۱۰ سانتیمتر ۱۴۰ کیلوگرم می باشد.
درب های ضد سرقت محصول آتاک درب ایران 
این درب ها دارای رویه های ۱۱ و ۱۲ میلیمتر گردوی آمریکایی ،راش و بلوط بوده و شبکه ی داخلی تماما از جنس فولاد ضدزنگ ۳۰۴ و ۳۱۶ می باشد. وزن این درب ها به صورت تک لنگه ۱۴۵ کیلوگرم به بالا می باشد. یراق آلات تمامی درب ها نیز لوکس و محصول کاله ی ترکیه می باشند.
به طور کلی درب های ضد سرقت آتاک درب ایران به چند دسته تقسیم می شود: درب های چوبی، درب های ترکیبی چوب و شیشه، درب های PVC ودرب های لمینیت.
درب های چوبی
از رویه ی کامل چوب بوده و به دو دسته ی طرح برجسته و سی ان سی تولید می گردد.درب های ترکیبی چوب و شیشه
این نوع درب ها از ترکیب درب های چوبی و شیشه های ۱۰ میایمتری سکوریت در طرح های مختلف همراه با حفاظ های فولادی تولید می شوند.

درب های PVC
از جنس پلیمرهای وینیل کلراید بوده و از جمله مزایای آن میتوان به مقاومت بسیار بالای آن در برابر خوردگی، رطوبت و آفتاب اشاره کرد. این نوع درب ها مناسب حهت اب وو هوای شرجی هستند و برای شمال کشور و جنوب کشور کاملا توصیه میکنیم از جمله در مناطقی که باران و افتاب شدیدی دارند می توان از این نوع درب ها استفاده نمود سالانه درب های بسیاری در کشور شد اب و رطوبت ساخته می شوند تا بتواند حوابگوی نیاز جامعه باشد . 

خرید درب های ضد سرقت

تمامی افرادی که برای خرید درب ضد سرقت اقدام می کنند در وهله اول موضوع امنیت برایشان مطرح است و شرکت های سازنده درب ضد سرقت نیز تمامی تلاش شان را بکار گرفته اند تا درب های ضد سرقتی را بسازند و تحویل مشتریان بدهند که نسبت به درب های معمولی علاوه بر داشتن امنیت بلکه ظاهری بسیار زیبا نیز داشته باشند و همچنین متنوع و کاربردی نیز باشند که فاکتور اصلی اکثر شرکتهای سازنده شامل امنیت، کیفیت، زیبایی و تنوع می باشد.

وقتی شما در حال خرید درب ضد سرقت هستید باید به نکاتی توجه کنید:

  • در زمان خرید به رویه بیرونی درب توجه کنید که دارای استحکام کافی باشد و در زمان اسباب کشی دچار آسیب و خراشیدگی نشود.
  • زیبایی درب بسیار مهم است چون علاوه بر امنیت قطعا زیبایی درب نیز تاثیر گذار است و باید ظاهر به نوعی باشد که متناسب با معماری ساختمان و آپارتمان شما باشد و همخوانی لازم نیز در نظر گرفته شود.
  • عایق صوتی : بیشتر درب های ضد سرقت به نوعی مانند یک عایق صوتی عمل می کنند و در کنار پنجره های دوجداره می توانند سبب شود که صدای درون ساختمان به بیرون نفوذ نداشته باشد.
  • یکی از مهم ترین موضوعات در درب های ضد سرقت قفل آن ها می باشد که قفل های با تعداد زبانه های بیش تری به شما امنیت بیش تری را خواهند داد و علاوه بر آن نصب حفاظ های آهنی درب ضد سرقت نیز موجب ایمنی بالاتر خواهد شد.
  • اگر می خواهید از ورودهای غیرمجاز به درون ساختمان جلوگیری کنید بهترین توصیه استفاده از درب ضد سرقت هوشمند است.

پیش از اینکه درب ضد سرقت را خریداری کنید حتما تجهیزات درب را به درستی مورد بررسی قرار داده و سپس برای خرید اقدام نمایید.

درب های لمینیت

این نوع درب ها نیز دارای رویه های لمینیتی با مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و خراشیدگی می باشد.

مشخصات درب های ضد سرقت ترک اتاک ساخت کارخانه آتاک ترکیه:

      وزن درب ۱۷۰ کیلوگرم

      ابعاد درب ۱۱۰*۲۱۰-۱۱۵*۲۱۵-۱۲۰*۲۲۰

    دارای ۳ قفل کاله ترک با ۵ سال ضمانت تعویض

  رویه درب ۱۰ میل

     پک کامل ترک با روکوب و کلیه متعلقات

      ساخت کارخانه اتاک ترکیه

      قابلیت سفارش به ابعاد دلخواه مشتری

      هزینه نصب و حمل رایگان

      ۵ سال ضمانت