استاندارد درب ضد سرقت

برای خرید یک در ضد سرقت ایمن و زیبا در نظر گرفتن استانداردهای ذیل ضرورری می باشد

ورقه داخل سراسری با شبکه فولادی

استفاده از ورق فولادی پشت و جلوی قفل ها

استاندارد ورق چارچوب از فولا یک و نیم

استاندارد رویه ۱۰ میل ترک

قفل ها ویراق کاله اورجینال ترک با ۵ سال ضمانت

سایز ۱۱۰*۲۱۰-۱۱۵*۲۱۵-۱۲۰*۲۱۰ در تک لنگه ها و ابعاد سفارشی

سایز های بالا جهت درب های یک و نیم لنگه و دولنگه

درب لابی حداقل استاندارد عرض ۱۶۰

استفاده از پشم سنگ در داخل درب ها

دارای لاستیک ضربه گیر دوبل

مرکز فروش درب ضد سرقت

همان طور که از نام درب ضد سرقت مشخص است به درب های گفته می شود که سبب جلوگیری از ورود سارقان به درون ساختمان شده و در برابر هر نوع دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن هستند و می توان به آسانی به این درب ها اطمینان کرد. البته بهتر است بدانید که به منزله ی صد در صدی نیست اما در مقابل درب های معمولی این گونه درب ها تفاوتهای بسیار زیادی داشته و دارای استحکام فوق العاده ی می باشند.

اگر برای مدت زمان کوتاهی از درب های ضد سرقت استفاده کنید قطعا به وجود تفاوتهای آنها با درب های معمولی پی می برید. درب ضد سرقت برخلاف دربهای معمولی در برابر مواردی چون برش، فشار، اهرم ، دستکاری قفل و…. دارای سطح ایمنی بسیار بالایی هستند و امنیت بیشتری نیز دارند.

حتی درب های ضد سرقت را می توان از نظر با درب های معمولی مقایسه کرد که دارای نرده های حفاظتی هستند. در ساخت دربهای ضد سرقت از استانداردهای جهانی استفاده می شود و شما نباید برای خرید به سراغ دربهای متفرقه بروید که دارای ابزار یراق معمولی هستند. به همین جهت حتما در زمان خرید درب های ضد سرقت باید به نکات و موارد مهمی توجه کنید تا درب استانداردی را خریداری نمایید که همه ی ویژگی ها و مزیت های یک درب ضد سرقت را در اختیار شما قرار می دهد.

لذا در زمان خرید درب ضد سرقت خواهشمند است به موارد ذیل حتما توجه فرمایید