آتاک درب ضد سرقت ایران

درب ورودی هر ساختمان اولین سدی است که امنیت ساکنین را تامین می نماید بنابراین نوع درب، متریال مورد استفاده و یراق آلات موجود بر روی درب فاکتورهای تعیین کننده ی ضریب اطمینان درب خواهند بود.در این میان باتوجه به شرایط اقلیمی، نوع ساختمان ها و سلیقه ی مشتریان رنج گسترده ای از درب ها قابل طراحی و تولید می باشد.
درب های فلزی
این نوع درب ها علی رغم استفاده ی گسترده در ساختمان ها انعطاف کمی در زمینه ی طراحی و تنوع طرح دارد و این موضوع کارایی این نوع درب هارا محدود نموده است.
درب های چوبی
با توجه به تاریخ گذشتگان چوب به عنوان یکی از متریال های پرکاربرد به دلیل در دسترس بودن آن در تمام مناطق همواره مورد توجه بوده است. از طرفی قابلیت بالای شکل پذیری و تنوع در نوع چوب نظر بسیاری از تولیدکنندگان را به خود جلب کرده است. همین موضوع منجر توجه تولیدکنندگان جهت بهره وری از چوب در درب های ورودی ساختمان ها شده است. بدین تریب اولین درب های چوبی که عموما دارای زبانه بودند ایجاد شدند و از یراق آلات ابتدایی مانند تسمه ها جهت استحکام بخشی به درب ها استفاده شد.
با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی های تولید درب های دارای قاب و صفحه ایجاد شدند. ظاهر درب ها مورد توجه قرارگرفت و درب های تلفیقی با استفاده از متریال چوب، شیشه، استیل و….ایجاد شدند. در این گروه از درب ها با توجه به نوع طراحی امکان دستیابی به ظاهرهای مختلف فراهم گردید.
درب های ضد سرقت چوبی
• درب هایی که در گذشته به صورت چوبی ایجاد شده بودند با وجود ظاهر زیبا و شکیل دارای محدودیت هایی نظیر عایق نبودن در برابر صدا و حرارت و فقدان ایمنی بودند در نتیجه نیاز به تولید محصولات توخالی و از تلفیق چوب و فلز ایجاد گردید. به این ترتیب درب های هم تراز ایجاد شدند. این نوع درب ها داری لولاهای یک طرفه و بسته به نوع کاربرد به صورت تو خالی و یا توپر ایجاد شدند. برای کاربردهایی که عایق بودن حرارتی و صدا مورد نظر هست در این درب ها از عایق های مختلفی استفاده می شود. از طرفی تلفیق این نوع درب ها با فلز امکان دستیابی به استحکام بالا و ایجاد ایمنی را فراهم نمود.
به این ترتیب درب های ضد سرقت ایجاد شدند و گسترش یافتند و رنج وسیعی از محصولات بسته به شرایط اقلیمی، نوع کاربرد و … تولید شدند.
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اهمیت هرچه بیشتر ایمنی انطباق درب های ضدسرقت با سیر پیشرفت تکنولوژی بسیار حائز اهمیت است. نیاز به درب هایی با طبقه بندی از لحاظ ایمنی منجر به ایجاد قفل های مختلف نظیر مرکزی، چنگکی، دزدگیردار و هوشمند گردید. تفاوت شرایط اقلیمی در مناطق مختلف منجر به ایجاد درب هایی از جنس های مختلف نظیر پلیمری ، فایبرگلاس و … گردید. درب های پلیمری که از فیبرهای تقویت شده ساخاه می شوند از استحکام بالایی برخوردار می باشند و قابلیت خوبی جهت مقاومت در برابر آتش نیز دارند. علاوه براین این نوع درب ها در ساختمان های مدرن کاربرد بسیار بالایی دارد.
درب های فایبرگلاس نیز از الیاف شیشه تهیه می شوند و علاوه بر وزن کم مقاومت خوبی نیز در برابر آتش سوزی دارد. این نوع درب ها در مقایسه با چوب از نگهداری بسیار ساده تری نیز برخوردار می باشند. هردو نوع درب های پلیمری و فایبرگلاس قابلیت ترکیب با چوب را نیز داشته و به درنتیجه امکان طراحی در مدل های متفاوتی را نیز فراهم می نماید. به این ترتیب درب های ضدسرقت با تنوع حداکثری از لحاظ کیفیت، ایمنی، ظاهر و قیمت ایجاد گردید و سلایق متفاوت عموم مردم مورد توجه قرار گرفت.

در ضد سرقت

کلمات کلیدی: درب ضد سرقت  ، در ضد سرقت درب  قیمت درب ضد سرقت ، درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت ترکیه ای ، درب ایمن، درب ایمنی، درب های ایمن، درب ضد حریق

جهت مشاهده  نمونه درب های ضد سرقت ترک اینجا کلیک نمائید.

ما را در اینیستا گرام دنبال کنید.

لینک های سایت

 

درب ضد سرقتدرب ضد حریقدرب ضد سرقت ترکدرب ضد سرقت ایرانیدرب ضد سرقت ارزاندرب ضد سرقت و حریق با قیمت مناسبدرب ضد سرقت و حریق با قیمت ارزاندرب داخلیدر اتاقدر اتاقی –  در ضد سرقت آتاک